OrcaScore
1

Defans

Ismael Govea

  • Tlaxcala FC
  • Mexico
  • 29 yaş
  • 176 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
30
2.700 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,13
Asist
2
Ortalama reyting
6,55
Yaş29
Doğum tarihi20 Şub 1997
Boy176 cm
Kilo69 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri930 B €

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting–
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting–
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)18 (6)
Pas · isabet536 · %85
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele62 / 189
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%6
İsabetli uzun top30
İsabetli orta5
Kazanılan hava topu16
Uzaklaştırma23
Top kazanma109
Maruz kaldığı faul12
Yaptığı faul18
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet69 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele9 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma100
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma7
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum40
Teknik44
Taktik30
Savunma48
Yaratıcılık42

Milli takım

  • Mexico1 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Tlaxcala FC – Club Atletico La Paz 0–1 90' 6.2
1 Kas 2026 Cruz Azul Hidalgo – Tlaxcala FC 0–2 71' 6.8
25 Eki 2026 Tlaxcala FC – Correcaminos UAT 2–0 65' 6.5
17 Eki 2026 Club Atletico La Paz – Tlaxcala FC 2–2 77' 6.7
11 Eki 2026 Tlaxcala FC – Piratas Veracruz 4–2 68' 6.3
4 Eki 2026 Club Atlético Morelia – Tlaxcala FC 1–1 80' 6.6
27 Eyl 2026 Tlaxcala FC – Cancún FC 4–1 90' 6.7
21 Eyl 2026 CD Tapatío – Tlaxcala FC 4–0 84' 5.7
13 Eyl 2026 Tlaxcala FC – Club Jaiba Brava 3–1 90' 6.2
5 Eyl 2026 Alacranes de Durango – Tlaxcala FC 1–1 90' 6.5
30 Ağu 2026 Tlaxcala FC – Venados 3–1 78' 7.1
21 Ağu 2026 Tepatitlán FC – Tlaxcala FC 3–2 90' 7.4
16 Ağu 2026 Dorados de Sinaloa – Tlaxcala FC 2–2 90' 8.2
7 Ağu 2026 Tlaxcala FC – Alebrijes de Oaxaca 0–2 90' 6.5
1 Ağu 2026 Mineros de Zacatecas – Tlaxcala FC 3–1 90' 5.6

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt
  1. Takımsız Yeni kulüp: Tlaxcala
    Transfer
  2. Santos Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Tijuana Yeni kulüp: Santos
    Kiralık dönüşü
  4. Santos Yeni kulüp: Tijuana
    Kiralık
  5. Atlas Yeni kulüp: Santos
    Transfer Belirtilmemiş
  6. Atlas Yeni kulüp: Atlas
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)29
Ortalama puan6,70
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,70 Oca 2026 Tem 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,5 6,7 6,3 6,6 6,7 5,7 6,2 6,5 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 Liga de Expansión MX, Clausura Tlaxcala FC 14 (14) 1.260 1 1 –
2025 Leagues Cup Santos 2 (2) 180 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Expansión MX, Apertura 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (66 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 37 Pas arası 5 Uzaklaştırma 5 Kazanılan hava topu 64 İkili mücadele başarısı 18 Pas isabeti 9 İlerletici top taşıma 83 Reyting 36

7 maç · 602 dk

Ismael Govea: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,50
37
Pas arası / 90 dk 0,45
5
Uzaklaştırma / 90 dk 1,94
5
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,64
64
İkili mücadele başarısı %48,1
18
Pas isabeti %74,2
9
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,64
83
Reyting 6,60
36

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?