OrcaScore
17

Orta saha

Ismael Gharbi

  • Leganés
  • Tunisia
  • 22 yaş
  • 173 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
16
1.132 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,24
Asist
1
Ortalama reyting
6,90
Yaş22
Doğum tarihi10 Nis 2004
Boy173 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 11
Dakika839
Reyting7,05
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)21 (5)
Pas · isabet301 · %85
Kilit pas18
Top kapma / Pas arası21 / 5
Kazanılan ikili mücadele53 / 120
Başarılı çalım12
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,07 / 1,06
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol2
Direkten dönen0
İsabetli uzun top22
İsabetli orta0
Topla buluşma484
Top kaybı118
Top kaptırma15
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi49
Uzaklaştırma6
Top kazanma59
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 1
Dakika134
Reyting6,43
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet34 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,23 / 0,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma59
Top kaybı11
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,05
En yüksek hız (km/sa)34,22
Maç / İlk 112 / 2
Dakika159
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet82 · %82
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top2
İsabetli orta3
Topla buluşma127
Top kaybı33
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt
  1. Leganés Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  2. Braga Yeni kulüp: Leganés
    Kiralık
  3. Augsburg Yeni kulüp: Braga
    Kiralık dönüşü
  4. Braga Yeni kulüp: Augsburg
    Kiralık
  5. PSG Yeni kulüp: Braga
    Bonservissiz
  6. Stade Ls Ouchy Yeni kulüp: PSG
    Kiralık dönüşü
  7. PSG Yeni kulüp: Stade Ls Ouchy
    Kiralık
  8. PSG U19 Yeni kulüp: PSG
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,77
Son maç puanı6,92 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,77 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,4 6,8 6,3 6,8 7,1 6,4 9,0 7,1 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga 2 Leganés 11 (11) 839 2 1 7,05
2026 Africa Cup of Nations Qual. Tunisia 2 (2) 159 0 0 6,75
2026 FIFA World Cup Tunisia 3 (1) 134 0 0 6,43

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2 2026 · forvetler arasında yüzdelik (45 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 59 xG 16 Şut 79 xA 38 Kilit pas 88 Başarılı çalım 90 Kazanılan hava topu 37 Reyting 99

6 maç · 510 dk

Ismael Gharbi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,35
59
xG / 90 dk 0,00
16
Şut / 90 dk 3,18
79
xA / 90 dk 0,00
38
Kilit pas / 90 dk 2,12
88
Başarılı çalım / 90 dk 2,12
90
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,71
37
Reyting 7,43
99

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?