OrcaScore
10

Orta saha

Isaque

  • Guarani
  • Brazil
  • 29 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
22
1.361 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,20
Asist
2
Ortalama reyting
6,68
Yaş29
Doğum tarihi22 Nis 1997
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri745 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 13
Dakika947
Reyting6,74
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)11 (4)
Pas · isabet510 · %86
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele66 / 153
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%9
İsabetli uzun top14
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu6
Uzaklaştırma1
Top kazanma57
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul14
Ofsayt0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika46
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 116 / 5
Dakika368
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)8 (3)
Pas · isabet128 · %80
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası6 / 2
Kazanılan ikili mücadele16 / 38
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma186
Top kaybı49
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma1
Top kazanma15
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik52
Taktik33
Savunma36
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Ağu 2026 Guarani – Brusque 2–2 58' 6.3
22 Ağu 2026 Botafogo-PB – Guarani 3–1 65' 7.0
18 Ağu 2026 Guarani – Ypiranga FC 2–2 80' 6.6
11 Ağu 2026 Anápolis – Guarani 2–1 55' 6.7
28 Tem 2026 Guarani – Inter de Limeira 3–1 80' 6.7
12 Tem 2026 Paysandu SC – Guarani 3–2 – –
5 Tem 2026 Guarani – Floresta 0–0 79' 7.0
28 Haz 2026 Figueirense – Guarani 1–1 46' 6.6
23 Haz 2026 Confiança – Guarani 2–0 61' 6.6
13 Haz 2026 Guarani – Caxias 2–1 88' 7.9
31 May 2026 Guarani – Amazonas FC 5–0 67' 6.5
23 May 2026 Barra FC – Guarani 0–2 66' 6.3
18 May 2026 Guarani – Ituano 1–3 – –
12 May 2026 Maringá FC – Guarani 0–5 – –
28 Nis 2026 Ferroviária – Guarani 2–2 90' 6.8

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt
  1. Mirassol Yeni kulüp: Guarani
    Bonservissiz
  2. Guarani Yeni kulüp: Mirassol
    Bonservissiz
  3. Grêmio Yeni kulüp: Guarani
    Bonservissiz
  4. Guarani Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık dönüşü
  5. Grêmio Yeni kulüp: Guarani
    Kiralık
  6. Vasco Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık dönüşü
  7. Grêmio Yeni kulüp: Vasco
    Kiralık
  8. América-MG Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık dönüşü
  9. Grêmio Yeni kulüp: América-MG
    Kiralık
  10. Fortaleza Yeni kulüp: Grêmio
    Kiralık dönüşü
  11. Grêmio Yeni kulüp: Fortaleza
    Kiralık
  12. Grêmio Yeni kulüp: Grêmio
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Guarani 15 (13) 947 1 1 6,74
2026 Paulista Série A1 Guarani 6 (5) 368 0 1 6,53
2026 Copa do Brasil Guarani 1 (1) 46 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (200 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 61 Başarılı pas 62 Pas isabeti 91 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 34 Top kapma + pas arası 11 Reyting 33

17 maç · 767 dk

Isaque: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,29
61
Başarılı pas / 90 dk 31,9
62
Pas isabeti %86,6
91
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,35
34
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,17
11
Reyting 6,77
33

Nasıl hesaplıyoruz?