OrcaScore
7

Forvet

Irvin Cardona

Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.362 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,79
Asist
5
Ortalama reyting
7,14
Yaş29
Doğum tarihi8 Ağu 1997
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1111 / 10
Dakika753
Reyting7,12
Gol / Asist5 / 4
Şut (isabetli)19 (7)
Pas · isabet232 · %75
Kilit pas22
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele16 / 40
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%26
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top5
İsabetli orta10
Topla buluşma354
Top kaybı112
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu10
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma11
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul3
Ofsayt5
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)88,28
En yüksek hız (km/sa)34,64
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,60
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet56 · %68
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele9 / 19
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,71 / 0,52
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma102
Top kaybı37
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma4
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,83
En yüksek hız (km/sa)32,72
Maç / İlk 114 / 4
Dakika339
Reyting6,83
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet73 · %59
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele12 / 25
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma113
Top kaybı50
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum66
Teknik55
Taktik42
Savunma34
Yaratıcılık56

Karakteristikler

Güçlü yönler

1267

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Malta11 maç · 3 gol · ilk maç Eyl 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Guingamp – Saint-Étienne 3–0 45' 6.8
24 Eki 2026 Saint-Étienne – Nantes 1–0 64' 6.8
17 Eki 2026 Red Star FC – Saint-Étienne 0–1 52' 7.8
10 Eki 2026 Saint-Étienne – Rodez AF 2–0 71' 6.2
4 Eki 2026 Malta – Andorra 1–0 90' 6.6
1 Eki 2026 Malta – Gibraltar 1–1 90' 7.7
27 Eyl 2026 Malta – Liechtenstein 2–0 – –
24 Eyl 2026 Andorra – Malta 1–2 90' 8.5
19 Eyl 2026 Metz – Saint-Étienne 2–2 80' 6.5
12 Eyl 2026 USL Dunkerque – Saint-Étienne 2–1 70' 6.3
5 Eyl 2026 Saint-Étienne – Montpellier 3–1 90' 6.9
31 Ağu 2026 Dijon – Saint-Étienne 2–3 90' 6.6
22 Ağu 2026 Saint-Étienne – Grenoble 4–0 63' 8.0
14 Ağu 2026 Saint-Étienne – Clermont Foot 3–1 72' 8.0
8 Ağu 2026 Sochaux – Saint-Étienne 0–3 56' 8.4

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 4.5M €
  1. Augsburg Yeni kulüp: Saint-Étienne
    Transfer 2.5M €
  2. Saint-Étienne Yeni kulüp: Augsburg
    Kiralık dönüşü
  3. Augsburg Yeni kulüp: Saint-Étienne
    Kiralık
  4. Espanyol Yeni kulüp: Augsburg
    Kiralık dönüşü
  5. Augsburg Yeni kulüp: Espanyol
    Kiralık
  6. Saint-Étienne Yeni kulüp: Augsburg
    Kiralık dönüşü
  7. Augsburg Yeni kulüp: Saint-Étienne
    Kiralık
  8. Brest Yeni kulüp: Augsburg
    Transfer 500k €
  9. Monaco Yeni kulüp: Brest
    Transfer 1.5M €
  10. Cercle Brugge Yeni kulüp: Monaco
    Kiralık dönüşü
  11. Monaco Yeni kulüp: Cercle Brugge
    Kiralık
  12. AS Monaco U21 Yeni kulüp: Monaco
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan7,06
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,06 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,8 7,8 6,2 6,6 7,7 8,5 6,5 6,3 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Ligue 2 Saint-Étienne 11 (10) 753 5 4 7,12
2026 World Cup Qual. UEFA Malta 4 (4) 339 1 0 6,83
2026 UEFA Nations League Malta 3 (3) 270 1 1 7,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Nations League 2026 · forvetler arasında yüzdelik (14 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 54 xG 46 Şut 32 xA 82 Kilit pas 79 Başarılı çalım 68 Kazanılan hava topu 14 Reyting 79

3 maç · 270 dk

Irvin Cardona: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,33
54
xG / 90 dk 0,24
46
Şut / 90 dk 2,00
32
xA / 90 dk 0,19
82
Kilit pas / 90 dk 2,00
79
Başarılı çalım / 90 dk 1,67
68
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
14
Reyting 7,60
79

Nasıl hesaplıyoruz?