OrcaScore
19

Orta saha

Indiana Vassilev

Takip et Karşılaştır
Maç
38
2.373 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,42
Asist
7
Ortalama reyting
6,81
Yaş25
Doğum tarihi16 Şub 2001
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,7 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1133 / 29
Dakika2.152
Reyting6,80
Gol / Asist4 / 6
Şut (isabetli)30 (11)
Pas · isabet706 · %82
Kilit pas27
Top kapma / Pas arası22 / 12
Kazanılan ikili mücadele84 / 205
Başarılı çalım16
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist3,72 / 3,48
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat10
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%13
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top11
İsabetli orta9
Topla buluşma1.047
Top kaybı274
Top kaptırma31
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi69
Uzaklaştırma8
Top kazanma107
Maruz kaldığı faul31
Yaptığı faul24
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)220,13
En yüksek hız (km/sa)35,28
Maç / İlk 112 / 1
Dakika114
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet48 · %85
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 14
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma68
Top kaybı15
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 1
Dakika107
Reyting6,90
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet27 · %85
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta3
Topla buluşma49
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,94
En yüksek hız (km/sa)33,40

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum53
Teknik50
Taktik29
Savunma35
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Milli takım

  • USA2 maç · 0 gol · ilk maç Oca 2025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Philadelphia Union – Toronto FC 4–1 90' 7.9
31 Eki 2026 FC Cincinnati – Philadelphia Union 1–0 74' 6.8
29 Eki 2026 Nashville SC – Philadelphia Union 0–0 86' 7.1
25 Eki 2026 Philadelphia Union – New England Revolution 1–2 45' 6.5
17 Eki 2026 Philadelphia Union – Charlotte FC 2–2 55' 6.4
15 Eki 2026 Chicago Fire – Philadelphia Union 1–3 33' 6.5
11 Eki 2026 Philadelphia Union – Real Salt Lake 2–1 64' 6.6
27 Eyl 2026 Philadelphia Union – Orlando City SC 4–2 86' 8.8
20 Eyl 2026 Sporting Kansas City – Philadelphia Union 3–4 45' 6.4
14 Eyl 2026 San Diego FC – Philadelphia Union 0–5 70' 7.0
10 Eyl 2026 Philadelphia Union – FC Cincinnati 5–0 24' 6.6
6 Eyl 2026 Philadelphia Union – CF Montréal 2–0 69' 6.7
30 Ağu 2026 New York Red Bulls – Philadelphia Union 1–3 64' 7.0
23 Ağu 2026 Austin FC – Philadelphia Union 1–1 57' 6.5
20 Ağu 2026 Philadelphia Union – Inter Miami CF 2–2 68' 7.7

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 955k €
  1. St. Louis Yeni kulüp: Philadelphia
    Transfer 955k €
  2. Aston Villa U21 Yeni kulüp: St. Louis
    Bonservissiz
  3. Aston Villa U21 Yeni kulüp: St. Louis
    Kiralık
  4. Kiralık
  5. Kiralık
  6. Kiralık
  7. Aston Villa U21 Yeni kulüp: Burton
    Kiralık
  8. Tormenta Acad. Yeni kulüp: IMG Soccer
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 8 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,80
Son maç puanı7,98 Kas 2026
Kaçırılan maç1
5 6 7 8 9 10 6,80 Şub 2026 Ağu 2026 Kas 2026 7,9

Son 10 maç

7,9 6,8 7,1 6,5 6,4 6,5 6,6 8,8 6,4 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Philadelphia Union 33 (29) 2.152 4 6 6,80
2026 Leagues Cup Philadelphia Union 2 (1) 114 0 1 6,75
2026 CONCACAF Champions Cup Philadelphia Union 3 (1) 107 0 0 6,90

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 53 Kilit pas 73 Başarılı pas 28 Pas isabeti 34 İlerletici top taşıma 63 Başarılı çalım 62 Top kapma + pas arası 11 Reyting 74

8 maç · 483 dk

Indiana Vassilev: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,12
53
Kilit pas / 90 dk 1,68
73
Başarılı pas / 90 dk 28,0
28
Pas isabeti %83,8
34
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,86
63
Başarılı çalım / 90 dk 0,75
62
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,12
11
Reyting 7,09
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?