OrcaScore
4

Defans

Ignácio

  • Fluminense
  • Brazil
  • 29 yaş
  • 192 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
29
2.264 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,16
Asist
1
Ortalama reyting
7,05
Yaş29
Doğum tarihi1 Ara 1996
Boy192 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri3,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Thigh Injury · Eksik Bitti: 9 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1118 / 15
Dakika1.408
Reyting7,08
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)16 (5)
Pas · isabet1.010 · %91
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası26 / 17
Kazanılan ikili mücadele79 / 131
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,22 / 0,50
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%19
Kafa golü3
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top20
İsabetli orta0
Topla buluşma1.229
Top kaybı108
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu37
Kazanılan yer ikilisi42
Uzaklaştırma81
Top kazanma67
Maruz kaldığı faul14
Yaptığı faul23
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)123,01
En yüksek hız (km/sa)34,25
Maç / İlk 114 / 3
Dakika270
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Gol yemeden biten maç2
Maç / İlk 117 / 6
Dakika586
Reyting6,97
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet365 · %90
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası15 / 5
Kazanılan ikili mücadele51 / 80
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,12 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma468
Top kaybı49
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu26
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma34
Top kazanma22
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)39,88
En yüksek hız (km/sa)33,33

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum37
Teknik44
Taktik63
Savunma77
Yaratıcılık33

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eki 2026 Fluminense – Internacional 2–1 90' 6.7
25 Eki 2026 Chapecoense – Fluminense 2–1 90' 7.6
22 Eki 2026 Palmeiras – Fluminense 5–4 59' 7.5
18 Eki 2026 Fluminense – Santos 1–2 90' 7.4
11 Eki 2026 Flamengo – Fluminense 1–0 90' 6.3
9 Eki 2026 Fluminense – Coritiba 4–0 – –
6 Eyl 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–0 90' 7.1
30 Ağu 2026 Athletico – Fluminense 3–3 90' 7.5
22 Ağu 2026 Fluminense – Remo 2–1 90' 7.1
19 Ağu 2026 Independiente Rivadavia – Fluminense 5–6 90' 7.3
12 Ağu 2026 Fluminense – Independiente Rivadavia 0–0 90' 6.6
9 Ağu 2026 Botafogo – Fluminense 1–1 90' 8.7
6 Ağu 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–3 90' 6.4
1 Ağu 2026 Vasco da Gama – Fluminense 0–0 90' 7.8
30 Tem 2026 Fluminense – Bahia 0–0 90' 7.1

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 2M €
  1. Transfer 2M €
  2. Bahia Yeni kulüp: Sporting Cristal
    Bonservissiz
  3. Chapecoense Yeni kulüp: Bahia
    Kiralık dönüşü
  4. Bahia Yeni kulüp: Chapecoense
    Kiralık
  5. CSA Yeni kulüp: Bahia
    Kiralık dönüşü
  6. Bahia Yeni kulüp: CSA
    Kiralık
  7. ASSU-RN Yeni kulüp: Bahia
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Bahia Yeni kulüp: ASSU-RN
    Kiralık dönüşü
  9. Força e Luz Yeni kulüp: ASSU-RN
    Bonservissiz
  10. VOCEM Yeni kulüp: Força e Luz
    Bonservissiz
  11. Itapirense U20 Yeni kulüp: VOCEM
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,99
Son maç puanı6,729 Eki 2026
Kaçırılan maç42 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,99 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 7,6 7,5 7,4 6,3 7,1 7,5 7,1 7,3 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Fluminense 18 (15) 1.408 3 1 7,08
2026 CONMEBOL Libertadores Fluminense 7 (6) 586 0 0 6,97
2026 Copa do Brasil Fluminense 4 (3) 270 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (76 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 90 Pas arası 88 Uzaklaştırma 78 Kazanılan hava topu 68 İkili mücadele başarısı Pas isabeti 88 İlerletici top taşıma 38 Reyting 88

3 maç · 270 dk

Ignácio: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,00
90
Pas arası / 90 dk 2,00
88
Uzaklaştırma / 90 dk 6,67
78
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,00
68
İkili mücadele başarısı –
–
Pas isabeti %92,0
88
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,33
38
Reyting 7,23
88

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?