OrcaScore
14

Forvet

Ibrahim Adel

Takip et Karşılaştır
Maç
15
906 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,50
Asist
1
Ortalama reyting
7,15
Yaş25
Doğum tarihi23 Nis 2001
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 8
Dakika735
Reyting6,90
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)33 (13)
Pas · isabet264 · %74
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası16 / 4
Kazanılan ikili mücadele50 / 120
Başarılı çalım20
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,65 / 1,53
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat7
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top9
İsabetli orta2
Topla buluşma469
Top kaybı148
Top kaptırma16
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi49
Uzaklaştırma0
Top kazanma32
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul12
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)78,25
En yüksek hız (km/sa)35,96
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,70
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 112 / 2
Dakika171
Reyting8,80
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)5 (3)
Pas · isabet53 · %74
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele19 / 30
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,69 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%40
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma108
Top kaybı36
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi19
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul3
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,52
En yüksek hız (km/sa)35,97

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik52
Taktik46
Savunma40
Yaratıcılık50

Karakteristikler

Güçlü yönler

26

Zayıf yönler

14

Milli takım

  • Egypt28 maç · 4 gol · ilk maç Eyl 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 FC Nordsjælland – FC Midtjylland 2–3 78' 8.6
28 Eki 2026 Esbjerg FB – FC Nordsjælland 0–1 36' 6.7
25 Eki 2026 Silkeborg IF – FC Nordsjælland 1–1 81' 6.9
22 Eki 2026 FC Nordsjælland – CSKA Sofia 2–2 81' 10.0
18 Eki 2026 Lyngby – FC Nordsjælland 3–3 28' 7.9
15 Eki 2026 Heart of Midlothian – FC Nordsjælland 1–1 90' 7.6
9 Eki 2026 FC Nordsjælland – Odense Boldklub 0–0 63' 6.2
4 Eki 2026 Egypt – South Africa 0–1 90' 6.3
29 Eyl 2026 South Sudan – Egypt 0–5 37' 8.2
25 Eyl 2026 Egypt – Angola 0–0 2' –
20 Eyl 2026 Viborg FF – FC Nordsjælland 4–1 45' 6.5
13 Eyl 2026 FC Nordsjælland – AGF 2–0 59' 6.6
7 Eyl 2026 FC Midtjylland – FC Nordsjælland 2–2 59' 6.6
3 Eyl 2026 FC København – FC Nordsjælland 2–0 76' 6.5
30 Ağu 2026 FC Nordsjælland – Brøndby IF 3–1 69' 6.1

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 6.5M €
  1. Al-Jazira Yeni kulüp: Nordsjælland
    Transfer 2.2M €
  2. Nordsjælland Yeni kulüp: Al-Jazira
    Kiralık dönüşü
  3. Al-Jazira Yeni kulüp: Nordsjælland
    Kiralık
  4. Pyramids Yeni kulüp: Al-Jazira
    Transfer 4.3M €
  5. Pyramids FC U21 Yeni kulüp: Pyramids
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)42
Ortalama puan6,87
Son maç puanı8,61 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,87 Ara 2025 Tem 2026 Kas 2026 8,6

Son 10 maç

8,6 6,7 6,9 10,0 7,9 7,6 6,2 6,3 8,2 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Danish Superliga FC Nordsjælland 13 (8) 735 2 1 6,90
2026 UEFA Conference League FC Nordsjælland 2 (2) 171 2 0 8,80
2026 Africa Cup of Nations Qual. Egypt 2 (0) 39 1 0 8,20
2026 FIFA World Cup Egypt 1 (0) 2 0 0 0,00
2026 Oddset Pokalen FC Nordsjælland – – 0 – 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Egyptian Premier League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (158 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 91 Başarılı pas 23 Pas isabeti 23 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 94 Top kapma + pas arası 22 Reyting 97

21 maç · 1.693 dk

Ibrahim Adel: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,65
91
Başarılı pas / 90 dk 20,0
23
Pas isabeti %73,2
23
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 1,38
94
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,49
22
Reyting 7,32
97

Nasıl hesaplıyoruz?