OrcaScore
11

Orta saha

Iago

  • Confiança
  • Brazil
  • 30 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
26
1.435 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,06
Asist
0
Ortalama reyting
6,86
Yaş30
Doğum tarihi11 Mar 1996
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri185 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1118 / 12
Dakika1.061
Reyting6,87
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)24 (6)
Pas · isabet413 · %73
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele88 / 251
Başarılı çalım21
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta14
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma2
Top kazanma43
Maruz kaldığı faul23
Yaptığı faul12
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 3
Dakika276
Reyting6,83
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet95 · %81
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele22 / 57
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%20
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 1
Dakika98
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik62
Taktik31
Savunma32
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Ağu 2026 Ferroviária – Confiança 1–0 15' 6.4
23 Ağu 2026 Confiança – Anápolis FC 0–1 69' 7.0
17 Ağu 2026 Confiança – Maringá FC 1–1 76' 6.7
11 Ağu 2026 Paysandu SC – Confiança 2–1 19' 6.4
26 Tem 2026 Confiança – AO Itabaiana 1–1 45' 6.6
13 Tem 2026 Botafogo-PB – Confiança 2–0 44' 6.8
5 Tem 2026 Confiança – Barra FC 1–2 64' 7.1
29 Haz 2026 Ypiranga FC – Confiança 1–1 52' 6.2
23 Haz 2026 Confiança – Guarani 2–0 66' 6.9
15 Haz 2026 Volta Redonda – Confiança 1–0 90' 7.9
30 May 2026 Floresta – Confiança 1–0 90' 7.7
25 May 2026 Confiança – Figueirense 0–0 90' 6.3
19 May 2026 Confiança – Maranhão AC 2–1 68' 6.6
15 May 2026 Confiança – Grêmio 0–3 62' 6.9
11 May 2026 Ituano – Confiança 1–0 82' 7.3

Kariyer ve transferler

13 kulüp · 19 kayıt
  1. Caxias Yeni kulüp: Confiança
    Bonservissiz
  2. ABC Yeni kulüp: Caxias
    Bonservissiz
  3. São Bento Yeni kulüp: ABC
    Bonservissiz
  4. ASA Yeni kulüp: São Bento
    Bonservissiz
  5. Santa Cruz Yeni kulüp: ASA
    Bonservissiz
  6. América-RN Yeni kulüp: Santa Cruz
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Campinense Yeni kulüp: América-RN
    Bonservissiz
  8. Ponte Preta Yeni kulüp: Campinense
    Bonservissiz
  9. Confiança Yeni kulüp: Ponte Preta
    Bonservissiz
  10. CRB Yeni kulüp: Confiança
    Kiralık dönüşü
  11. Confiança Yeni kulüp: CRB
    Kiralık
  12. Bahia Yeni kulüp: Confiança
    Kiralık dönüşü
  13. Confiança Yeni kulüp: Bahia
    Kiralık
  14. CRB Yeni kulüp: Confiança
    Kiralık dönüşü
  15. Confiança Yeni kulüp: CRB
    Kiralık
  16. Náutico Yeni kulüp: Confiança
    Transfer Belirtilmemiş
  17. Confiança Yeni kulüp: Náutico
    Transfer Belirtilmemiş
  18. Athletico Yeni kulüp: Confiança
    Kiralık dönüşü
  19. Confiança Yeni kulüp: Athletico
    Kiralık

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Confiança 18 (12) 1.061 0 0 6,87
2026 Copa do Nordeste Confiança 4 (3) 276 1 0 6,83
2026 Copa do Brasil Confiança 4 (1) 98 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (195 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 3 Kilit pas 2 Başarılı pas 28 Pas isabeti 32 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 73 Top kapma + pas arası 64 Reyting 61

7 maç · 334 dk

Iago: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
3
Kilit pas / 90 dk 0,00
2
Başarılı pas / 90 dk 19,1
28
Pas isabeti %77,2
32
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 2,43
73
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,62
64
Reyting 6,86
61

Nasıl hesaplıyoruz?