OrcaScore
16

Orta saha

Hwang In-beom

  • FC Porto
  • South Korea
  • 30 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
13
490 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,55
Asist
2
Ortalama reyting
6,80
Yaş30
Doğum tarihi20 Eyl 1996
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri6,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 114 / 0
Dakika85
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet56 · %80
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele5 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,26
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta3
Topla buluşma78
Top kaybı18
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)13,33
En yüksek hız (km/sa)30,02
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet71 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 4
Kazanılan ikili mücadele4 / 8
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma91
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 118 / 2
Dakika315
Reyting6,84
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet136 · %89
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası5 / 5
Kazanılan ikili mücadele11 / 28
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 1,84
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%50
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma196
Top kaybı40
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma2
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)41,78
En yüksek hız (km/sa)32,26

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum57
Teknik63
Taktik51
Savunma48
Yaratıcılık65

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
4 Kas 2026 FC Porto – SSC Napoli 4–1 12' 6.9
31 Eki 2026 FC Porto – Estoril Praia 4–0 – –
28 Eki 2026 FC Porto – Académico Viseu FC 1–0 90' 6.7
24 Eki 2026 Gil Vicente – FC Porto 0–1 45' 6.8
20 Eki 2026 FC Porto – PSV Eindhoven 0–1 32' 6.9
14 Eki 2026 Real Betis – FC Porto 3–2 19' 6.8
10 Eki 2026 CS Marítimo – FC Porto 1–2 54' 6.7
6 Eki 2026 South Korea – Uzbekistan 2–0 45' 7.1
2 Eki 2026 South Korea – Venezuela 0–0 80' 6.9
20 Eyl 2026 FC Porto – Benfica 3–1 52' 7.8
12 Eyl 2026 Casa Pia – FC Porto 1–4 70' 6.9
8 Eyl 2026 FC Porto – Manchester City 0–2 22' 6.3
4 Eyl 2026 FC Porto – Moreirense 2–1 26' 6.5
29 Ağu 2026 Académico Viseu FC – FC Porto 0–3 30' 6.9
23 Ağu 2026 FC Porto – FC Arouca 2–0 14' 6.5

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 21.1M €
  1. Feyenoord Yeni kulüp: Porto
    Transfer 4.5M €
  2. Crvena zvezda Yeni kulüp: Feyenoord
    Transfer 7M €
  3. Olympiacos Yeni kulüp: Crvena zvezda
    Transfer 5.5M €
  4. Rubin Yeni kulüp: Olympiacos
    Bonservissiz
  5. FC Seoul Yeni kulüp: Rubin
    Kiralık dönüşü
  6. Rubin Yeni kulüp: FC Seoul
    Kiralık
  7. FC Seoul Yeni kulüp: Rubin
    Kiralık dönüşü
  8. Rubin Yeni kulüp: FC Seoul
    Kiralık
  9. Vancouver Yeni kulüp: Rubin
    Transfer 2.5M €
  10. Daejeon Hana Yeni kulüp: Vancouver
    Transfer 1.6M €
  11. Kiralık dönüşü
  12. Kiralık
  13. Daejeon Cit. U18 Yeni kulüp: Daejeon Hana
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 5 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan6,94
Son maç puanı6,94 Kas 2026
Kaçırılan maç112 sakatlık kaydı
6 7 8 9 10 6,94 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 6,9

Son 10 maç

6,9 6,7 6,8 6,9 6,8 6,7 7,1 6,9 7,8 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic FC Porto 8 (2) 315 1 1 6,84
2026 Taça da Liga FC Porto 1 (1) 90 0 0 6,70
2026 UEFA Champions League FC Porto 4 (0) 85 0 1 6,73
2026 Supertaça FC Porto 1 (0) 17 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

VriendenLoterij Eredivisie 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (178 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 78 Kilit pas 82 Başarılı pas 93 Pas isabeti 87 İlerletici top taşıma 96 Başarılı çalım 22 Top kapma + pas arası 67 Reyting 85

21 maç · 1.625 dk

Hwang In-beom: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,19
78
Kilit pas / 90 dk 1,83
82
Başarılı pas / 90 dk 47,0
93
Pas isabeti %85,8
87
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,17
96
Başarılı çalım / 90 dk 0,39
22
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,88
67
Reyting 7,14
85

Nasıl hesaplıyoruz?