OrcaScore
7

Forvet

Hwang Hee-chan

  • FC Schalke 04
  • South Korea
  • 30 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
10
427 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
1
Ortalama reyting
6,60
Yaş30
Doğum tarihi26 Oca 1996
Boy177 cm
Kilo77 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 2
Dakika244
Reyting6,58
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet83 · %82
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası1 / 3
Kazanılan ikili mücadele10 / 30
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,27 / 0,42
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma118
Top kaybı30
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma0
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul6
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,26
En yüksek hız (km/sa)30,87
Maç / İlk 111 / 1
Dakika77
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (2)
Pas · isabet21 · %86
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele4 / 7
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma33
Top kaybı7
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,19
En yüksek hız (km/sa)31,72
Maç / İlk 113 / 1
Dakika106
Reyting6,57
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet47 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 13
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma66
Top kaybı15
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)12,46
En yüksek hız (km/sa)31,11

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum59
Teknik47
Taktik44
Savunma31
Yaratıcılık53

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 FC Schalke 04 – RB Leipzig 0–2 83' 6.8
28 Eki 2026 SG Dynamo Dresden – FC Schalke 04 2–0 77' 6.8
24 Eki 2026 1. FC Köln – FC Schalke 04 0–0 90' 6.9
17 Eki 2026 FC Schalke 04 – 1. FSV Mainz 05 0–1 30' 6.4
11 Eki 2026 SC Freiburg – FC Schalke 04 2–1 11' 6.3
6 Eki 2026 South Korea – Uzbekistan 2–0 71' 7.5
2 Eki 2026 South Korea – Venezuela 0–0 – –
28 Eyl 2026 South Korea – Uruguay 1–4 45' 6.1
24 Eyl 2026 South Korea – Ecuador 3–0 25' 6.9
20 Eyl 2026 FC Schalke 04 – SV 07 Elversberg 0–0 20' 6.5
11 Eyl 2026 1. FC Union Berlin – FC Schalke 04 1–3 10' 6.6
25 Haz 2026 South Africa – South Korea 1–0 45' 6.5
19 Haz 2026 Mexico – South Korea 1–0 33' 6.5
12 Haz 2026 South Korea – Czechia 2–1 28' 6.7
4 Haz 2026 South Korea – El Salvador 1–0 63' 6.7

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 28.7M €
  1. Schalke Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık dönüşü
  2. Wolves Yeni kulüp: Schalke
    Kiralık
  3. Leipzig Yeni kulüp: Wolves
    Transfer 16.7M €
  4. Wolves Yeni kulüp: Leipzig
    Kiralık dönüşü
  5. Leipzig Yeni kulüp: Wolves
    Kiralık
  6. RB Salzburg Yeni kulüp: Leipzig
    Transfer 12M €
  7. HSV Yeni kulüp: RB Salzburg
    Kiralık dönüşü
  8. RB Salzburg Yeni kulüp: HSV
    Kiralık
  9. Liefering Yeni kulüp: RB Salzburg
    Transfer
  10. Pohang St. U18 Yeni kulüp: Liefering
    Bonservissiz
  11. Puin ES Yeni kulüp: U. Singok ES
    Transfer
  12. Kachiwool ES Yeni kulüp: Puin ES
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan6,68
Son maç puanı7,031 Eki 2026
Kaçırılan maç21 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,68 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,8 6,9 6,4 6,3 7,5 6,1 6,9 6,5 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Bundesliga FC Schalke 04 6 (2) 244 0 1 6,58
2026 FIFA World Cup South Korea 3 (1) 106 0 0 6,57
2026 DFB Pokal FC Schalke 04 1 (1) 77 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2024 · forvetler arasında yüzdelik (74 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 37 xG 6 Şut 1 xA 24 Kilit pas 7 Başarılı çalım 16 Kazanılan hava topu 22 Reyting 16

21 maç · 661 dk

Hwang Hee-chan: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,27
37
xG / 90 dk 0,11
6
Şut / 90 dk 0,68
1
xA / 90 dk 0,05
24
Kilit pas / 90 dk 0,41
7
Başarılı çalım / 90 dk 0,27
16
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,41
22
Reyting 6,62
16

Nasıl hesaplıyoruz?