OrcaScore
1

Kaleci

Hugo Lloris

Takip et Karşılaştır
Maç
38
3.420 dk
Kurtarış
127
Yenilen gol
42
Ortalama reyting
7,12
Yaş39
Doğum tarihi26 Ara 1986
Boy188 cm
Kilo82 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri970 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1129 / 29
Dakika2.610
Reyting6,97
Kurtarış / Yenilen gol84 / 32
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet628 · %65
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,07
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top132
İsabetli orta0
Topla buluşma854
Top kaybı224
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma13
Top kazanma185
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata2
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç12
Ceza sahası içinden kurtarış45
Koşu mesafesi (km)10,96
En yüksek hız (km/sa)30,25
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,65
Kurtarış / Yenilen gol9 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet51 · %82
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta0
Topla buluşma71
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma21
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış5
Maç / İlk 117 / 7
Dakika630
Reyting7,57
Kurtarış / Yenilen gol34 / 9
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet156 · %60
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top36
İsabetli orta0
Topla buluşma237
Top kaybı64
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma4
Top kazanma74
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış17
Koşu mesafesi (km)15,66
En yüksek hız (km/sa)23,72

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik46
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

2324

Milli takım

  • France145 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2008

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Los Angeles FC – Minnesota United 1–3 90' 4.8
26 Eki 2026 Los Angeles FC – LA Galaxy 2–2 90' 6.1
18 Eki 2026 New York City FC – Los Angeles FC 1–1 90' 6.1
15 Eki 2026 Los Angeles FC – Austin FC 3–1 90' 6.8
11 Eki 2026 Los Angeles FC – Vancouver Whitecaps 1–1 90' 7.3
27 Eyl 2026 FC Dallas – Los Angeles FC 1–0 90' 6.4
20 Eyl 2026 San Jose Earthquakes – Los Angeles FC 2–2 90' 7.5
13 Eyl 2026 Sporting Kansas City – Los Angeles FC 3–1 90' 7.4
10 Eyl 2026 Los Angeles FC – New York Red Bulls 2–0 90' 7.1
6 Eyl 2026 Real Salt Lake – Los Angeles FC 2–2 90' 8.3
30 Ağu 2026 DC United – Los Angeles FC 0–0 90' 8.4
23 Ağu 2026 Los Angeles FC – Portland Timbers 1–1 90' 6.4
20 Ağu 2026 Colorado Rapids – Los Angeles FC 1–0 – –
16 Ağu 2026 Los Angeles FC – San Diego FC 0–1 90' 7.1
13 Ağu 2026 Los Angeles FC – Querétaro FC 6–4 90' 7.3

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 21.1M €
  1. Tottenham Yeni kulüp: Los Angeles
    Bonservissiz
  2. Lyon Yeni kulüp: Tottenham
    Transfer 12.6M €
  3. Nice Yeni kulüp: Lyon
    Transfer 8.5M €
  4. Nice 2 Yeni kulüp: Nice
    Transfer
  5. Nice U19 Yeni kulüp: Nice 2
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan7,11
Son maç puanı4,82 Kas 2026
Kaçırılan maç2
4 5 6 7 8 9 7,11 Şub 2026 Tem 2026 Kas 2026 4,8

Son 10 maç

4,8 6,1 6,1 6,8 7,3 6,4 7,5 7,4 7,1 8,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Los Angeles FC 29 (29) 2.610 0 0 6,97
2026 CONCACAF Champions Cup Los Angeles FC 7 (7) 630 0 0 7,57
2026 Leagues Cup Los Angeles FC 2 (2) 180 0 0 7,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (31 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 86 Kurtarış yüzdesi 86 Önlenen gol 79 Gol yememe oranı 74 Pas isabeti 31 Başarılı uzun top 65 Reyting 76

7 maç · 630 dk

Hugo Lloris: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 4,14
86
Kurtarış yüzdesi %76,3
86
Önlenen gol / 90 dk 0,32
79
Gol yememe oranı %28,6
74
Pas isabeti %71,3
31
Başarılı uzun top / 90 dk 4,86
65
Reyting 7,36
76

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?