OrcaScore
21

Defans

Honest Ahanor

Takip et Karşılaştır
Maç
6
431 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,90
Yaş18
Doğum tarihi23 Şub 2008
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri41 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet52 · %88
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele1 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma61
Top kaybı8
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,13
En yüksek hız (km/sa)30,49
Maç / İlk 113 / 2
Dakika161
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet95 · %88
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele13 / 17
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma133
Top kaybı16
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma14
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,14
En yüksek hız (km/sa)30,46
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet71 · %82
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 2
Kazanılan ikili mücadele11 / 16
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma108
Top kaybı19
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma15
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum33
Teknik40
Taktik60
Savunma76
Yaratıcılık35

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Italy2 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2026

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
28 Eki 2026 Fulham – Crystal Palace 0–1 90' 7.2
22 Eki 2026 Beşiktaş JK – Crystal Palace 2–2 – –
18 Eki 2026 Brighton & Hove Albion – Crystal Palace 5–0 53' 6.0
15 Eki 2026 Olympique Lyonnais – Crystal Palace 3–2 – –
11 Eki 2026 Crystal Palace – Nottingham Forest 3–1 18' 6.9
5 Eki 2026 Italy U21 – Poland U21 6–2 90' 7.2
25 Eyl 2026 Italy – Belgium 0–2 – –
17 Eyl 2026 Crystal Palace – Lech Poznań 4–0 90' 6.5
12 Eyl 2026 Crystal Palace – Ipswich Town 2–3 90' 6.7
8 Eyl 2026 Crystal Palace – Middlesbrough 3–0 90' 8.1
8 Ağu 2026 FC Schalke 04 – Atalanta 0–3 – –
2 Ağu 2026 Feyenoord – Atalanta 2–1 59' 6.7
26 Tem 2026 Atalanta – Arezzo 3–2 – –
18 Tem 2026 Atalanta – Atalanta U23 2–1 – –
7 Haz 2026 Greece – Italy 0–1 45' 6.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 5 kayıt · toplam bonservis 62.7M €
  1. Atalanta Yeni kulüp: Chelsea
    Transfer 46.7M €
  2. Crystal Palace Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  3. Atalanta Yeni kulüp: Crystal Palace
    Kiralık
  4. Genoa Yeni kulüp: Atalanta
    Transfer 16M €
  5. Genoa U20 Yeni kulüp: Genoa
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,74
Son maç puanı7,228 Eki 2026
Kaçırılan maç32 sakatlık kaydı
3 4 5 6 7 8 9 6,74 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,0 6,9 7,2 6,5 6,7 8,1 6,7 6,7 5,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 EFL Cup Crystal Palace 2 (2) 180 0 0 7,65
2026 Premier League Crystal Palace 3 (2) 161 0 0 6,53
2026 UEFA Europa League Crystal Palace 1 (1) 90 0 0 6,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (189 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 93 Pas arası 62 Uzaklaştırma 28 Kazanılan hava topu 44 İkili mücadele başarısı 78 Pas isabeti 97 İlerletici top taşıma 79 Reyting 56

9 maç · 374 dk

Honest Ahanor: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,13
93
Pas arası / 90 dk 1,20
62
Uzaklaştırma / 90 dk 2,41
28
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,20
44
İkili mücadele başarısı %62,0
78
Pas isabeti %95,0
97
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,72
79
Reyting 6,76
56

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?