OrcaScore
17

Forvet

Hoce Massunda

Takip et Karşılaştır
Maç
34
2.300 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,27
Asist
3
Ortalama reyting
6,82
Yaş21
Doğum tarihi19 Haz 2005
Boy180 cm
Kilo–
Piyasa değeri130 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 22
Dakika1.786
Reyting6,86
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)39 (14)
Pas · isabet498 · %83
Kilit pas29
Top kapma / Pas arası38 / 11
Kazanılan ikili mücadele97 / 211
Başarılı çalım29
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,42 / 0,60
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%10
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top15
İsabetli orta11
Topla buluşma898
Top kaybı254
Top kaptırma38
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi95
Uzaklaştırma9
Top kazanma92
Maruz kaldığı faul28
Yaptığı faul17
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)152,99
En yüksek hız (km/sa)34,39
Maç / İlk 116 / 4
Dakika376
Reyting6,85
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet97 · %85
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası8 / 2
Kazanılan ikili mücadele25 / 55
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta4
Topla buluşma190
Top kaybı63
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma3
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika138
Reyting6,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet13 · %62
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 20
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma42
Top kaybı17
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma2
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,90
En yüksek hız (km/sa)33,43

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum56
Teknik50
Taktik45
Savunma44
Yaratıcılık48

Karakteristikler

Güçlü yönler

25266

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 – –
25 Eki 2026 Pacific FC – Forge FC 1–1 90' 7.0
22 Eki 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 32' 6.7
17 Eki 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 16' 6.6
8 Eki 2026 Forge FC – Pacific FC 3–0 76' 7.2
3 Eki 2026 Forge FC – Halifax Wanderers FC 3–3 – –
27 Eyl 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 29' 6.8
20 Eyl 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 73' 6.5
16 Eyl 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 90' 6.3
13 Eyl 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 72' 7.4
6 Eyl 2026 Forge FC – Inter Toronto 1–1 71' 7.3
2 Eyl 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 56' 6.4
29 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 65' 6.7
23 Ağu 2026 Forge FC – Pacific FC 2–0 89' 7.0
20 Ağu 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 3–2 75' 8.0

Kariyer ve transferler

1 kulüp · 3 kayıt
  1. Sigma Academy Yeni kulüp: Forge
    Bonservissiz
  2. Forge Yeni kulüp: Sigma Academy
    Kiralık dönüşü
  3. Sigma Academy Yeni kulüp: Forge
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,82
Son maç puanı7,025 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,82 Şub 2026 Tem 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,7 6,6 7,2 6,8 6,5 6,3 7,4 7,3 6,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Forge FC 26 (22) 1.786 4 2 6,86
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (4) 376 0 1 6,85
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (2) 138 0 0 6,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · forvetler arasında yüzdelik (16 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 53 xG 25 Şut 34 xA 34 Kilit pas 28 Başarılı çalım 84 Kazanılan hava topu 22 Reyting 84

7 maç · 474 dk

Hoce Massunda: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,38
53
xG / 90 dk 0,00
25
Şut / 90 dk 1,71
34
xA / 90 dk 0,00
34
Kilit pas / 90 dk 0,76
28
Başarılı çalım / 90 dk 2,28
84
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,19
22
Reyting 7,10
84

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?