OrcaScore
14

Orta saha

Hildeberto Pereira

  • Operário-PR
  • Cape Verde
  • 30 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
46
2.698 dk
Gol
6
G+A / 90 dk: 0,30
Asist
3
Ortalama reyting
6,68
Yaş30
Doğum tarihi2 Mar 1996
Boy175 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri205 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1132 / 25
Dakika1.908
Reyting6,69
Gol / Asist4 / 2
Şut (isabetli)23 (13)
Pas · isabet571 · %80
Kilit pas28
Top kapma / Pas arası13 / 5
Kazanılan ikili mücadele95 / 241
Başarılı çalım30
Sarı kart / Kırmızı kart6 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist4,32 / 1,91
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat6
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top17
İsabetli orta6
Topla buluşma961
Top kaybı299
Top kaptırma31
Kazanılan hava topu16
Kazanılan yer ikilisi79
Uzaklaştırma4
Top kazanma87
Maruz kaldığı faul36
Yaptığı faul19
Ofsayt11
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)125,60
En yüksek hız (km/sa)34,99
Maç / İlk 115 / 4
Dakika270
Reyting–
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 119 / 5
Dakika520
Reyting6,66
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet155 · %70
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele42 / 128
Başarılı çalım14
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta5
Kazanılan hava topu5
Uzaklaştırma0
Top kazanma29
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul10
Ofsayt1
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum51
Teknik54
Taktik27
Savunma32
Yaratıcılık47

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Operário-PR – Athletic Club 1–0 23' 6.3
18 Eki 2026 América Mineiro – Operário-PR 1–0 45' 6.6
12 Eki 2026 Operário-PR – Goiás 0–2 58' 6.1
8 Eki 2026 Operário-PR – Botafogo-SP 1–2 90' 5.9
3 Eki 2026 Juventude – Operário-PR 3–0 68' 6.2
26 Eyl 2026 Operário-PR – Ceará 2–2 82' 6.6
23 Eyl 2026 Criciúma – Operário-PR 0–2 72' 6.2
16 Eyl 2026 Náutico – Operário-PR 3–3 14' 6.7
10 Eyl 2026 Operário-PR – CRB 3–0 74' 7.1
6 Eyl 2026 Londrina – Operário-PR 1–2 77' 8.3
1 Eyl 2026 Fortaleza – Operário-PR 1–1 74' 6.2
24 Ağu 2026 Operário-PR – Vila Nova FC 0–0 75' 7.0
20 Ağu 2026 Cuiabá – Operário-PR 1–0 82' 6.6
8 Ağu 2026 Operário-PR – São Bernardo 1–3 81' 6.5
28 Tem 2026 Atlético Goianiense – Operário-PR 3–1 65' 6.9

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 14 kayıt · toplam bonservis 1M €
  1. Takımsız Yeni kulüp: Operário-PR
    Transfer
  2. U. Cluj Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  3. Portimonense Yeni kulüp: U. Cluj
    Bonservissiz
  4. Henan Yeni kulüp: Portimonense
    Bonservissiz
  5. Takımsız Yeni kulüp: Henan
    Bonservissiz
  6. Kunshan Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  7. Vitória Yeni kulüp: Kunshan
    Transfer 900k €
  8. Legia Yeni kulüp: Vitória
    Bonservissiz
  9. Northampton Yeni kulüp: Legia
    Kiralık dönüşü
  10. Legia Yeni kulüp: Northampton
    Kiralık
  11. Benfica B Yeni kulüp: Legia
    Transfer 100k €
  12. Forest Yeni kulüp: Benfica B
    Kiralık dönüşü
  13. Benfica B Yeni kulüp: Forest
    Kiralık
  14. Benfica U19 Yeni kulüp: Benfica B
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan6,68
Son maç puanı6,324 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,68 Oca 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,6 6,1 5,9 6,2 6,6 6,2 6,7 7,1 8,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B Operário-PR 32 (25) 1.908 4 2 6,69
2026 Paranaense Operário-PR 9 (5) 520 0 1 6,66
2026 Copa do Brasil Operário-PR 5 (4) 270 2 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 47 Kilit pas 34 Başarılı pas 24 Pas isabeti 40 İlerletici top taşıma 93 Başarılı çalım 86 Top kapma + pas arası 14 Reyting 31

9 maç · 618 dk

Hildeberto Pereira: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,09
47
Kilit pas / 90 dk 1,02
34
Başarılı pas / 90 dk 23,0
24
Pas isabeti %81,4
40
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,50
93
Başarılı çalım / 90 dk 1,46
86
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,46
14
Reyting 6,77
31

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?