OrcaScore
20

Orta saha

Henry Cartwright

Takip et Karşılaştır
Maç
8
398 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,72
Yaş21
Doğum tarihi11 Ara 2004
Boy177 cm
Kilo67 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri160 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting7,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet100 · %78
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası7 / 4
Kazanılan ikili mücadele14 / 17
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top11
İsabetli orta2
Topla buluşma127
Top kaybı28
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi10
Uzaklaştırma1
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 1
Dakika94
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet59 · %71
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma69
Top kaybı22
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,11
En yüksek hız (km/sa)33,02
Maç / İlk 112 / 2
Dakika124
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet40 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele7 / 15
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma69
Top kaybı17
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma5
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum44
Teknik41
Taktik38
Savunma48
Yaratıcılık45

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Bradford City – Huddersfield Town 0–3 58' 5.7
27 Eki 2026 Bradford City – Peterborough United 2–0 – –
6 Eki 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 90' 7.8
22 Eyl 2026 Bradford City – Newcastle United U21 2–1 90' 7.3
8 Eyl 2026 Leyton Orient – Bradford City 1–3 62' 6.5
5 Eyl 2026 Bradford City – Mansfield Town 1–0 25' 6.6
1 Eyl 2026 Bradford City – Cambridge United 1–2 – –
29 Ağu 2026 Plymouth Argyle – Bradford City 2–0 – –
26 Ağu 2026 Bradford City – Burnley 4–2 62' 7.0
20 Ağu 2026 Sheffield Wed – Bradford City 0–1 1' –
15 Ağu 2026 Bradford City – Peterborough United 2–0 10' 6.6
29 Tem 2026 Bradford City – Preston 3–2 – –
17 Tem 2026 Accrington Stanley – Bradford City 1–0 – –
16 May 2026 Falkirk FC – Rangers 2–5 45' 6.4
13 May 2026 Heart of Midlothian – Falkirk FC 3–0 15' 6.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt
  1. Leicester U21 Yeni kulüp: Bradford
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Leicester U21 Yeni kulüp: Falkirk
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,66
Son maç puanı5,731 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,66 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 5,7

Son 10 maç

5,7 7,8 7,3 6,5 6,6 7,0 6,6 6,4 6,4 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Football League Trophy Bradford City 2 (2) 180 0 0 7,55
2026 EFL Cup Bradford City 2 (2) 124 0 0 6,75
2026 League One Bradford City 4 (1) 94 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Premier League 2, Division 1 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (220 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 50 Başarılı pas 50 Pas isabeti İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 50 Top kapma + pas arası 50 Reyting

20 maç · 1.830 dk

Henry Cartwright: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,00
50
Başarılı pas / 90 dk 0,0
50
Pas isabeti –
–
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,00
50
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,00
50
Reyting –
–

Nasıl hesaplıyoruz?