OrcaScore
9

Forvet

Harry Leonard

Takip et Karşılaştır
Maç
18
1.512 dk
Gol
9
G+A / 90 dk: 0,65
Asist
2
Ortalama reyting
6,92
Yaş22
Doğum tarihi9 Ara 2003
Boy184 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1113 / 13
Dakika1.144
Reyting6,75
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)47 (14)
Pas · isabet155 · %74
Kilit pas16
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele64 / 165
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist7,13 / 1,14
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat7
Gol dönüşüm oranı%6
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen4
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma340
Top kaybı96
Top kaptırma14
Kazanılan hava topu31
Kazanılan yer ikilisi33
Uzaklaştırma17
Top kazanma18
Maruz kaldığı faul21
Yaptığı faul9
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)116,29
En yüksek hız (km/sa)34,44
Maç / İlk 112 / 2
Dakika126
Reyting7,75
Gol / Asist2 / 1
Şut (isabetli)10 (3)
Pas · isabet11 · %73
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 16
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma30
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika242
Reyting7,10
Gol / Asist4 / 0
Şut (isabetli)16 (8)
Pas · isabet34 · %44
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele8 / 34
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist2,36 / 0,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma90
Top kaybı38
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul3
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum64
Teknik51
Taktik46
Savunma30
Yaratıcılık44

Karakteristikler

Zayıf yönler

146

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Peterborough United – Luton 0–2 90' 7.3
24 Eki 2026 Bromley – Peterborough United 1–1 90' 6.3
20 Eki 2026 Huddersfield Town – Peterborough United 4–1 90' 7.3
17 Eki 2026 Peterborough United – Burton Albion 2–2 82' 7.0
10 Eki 2026 Leicester City – Peterborough United 1–3 78' 7.7
6 Eki 2026 Peterborough United – Ipswich Town U21 4–1 68' 8.9
26 Eyl 2026 Stockport County – Peterborough United 1–0 90' 6.2
22 Eyl 2026 Peterborough United – Colchester United 3–1 58' 6.6
19 Eyl 2026 Peterborough United – Doncaster Rovers 0–2 90' 6.4
15 Eyl 2026 Peterborough United – Barnsley 10–9 90' 7.8
12 Eyl 2026 Milton Keynes Dons – Peterborough United 1–1 90' 7.0
5 Eyl 2026 Peterborough United – Sheffield Wednesday 1–2 90' 6.0
1 Eyl 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 84' 6.0
29 Ağu 2026 Blackpool – Peterborough United 4–0 90' 6.5
25 Ağu 2026 Watford – Peterborough United 1–5 65' 7.4

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 2 kayıt · toplam bonservis 1.2M €
  1. Transfer 1.2M €
  2. Blackburn U21 Yeni kulüp: Blackburn
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)51
Ortalama puan6,88
Son maç puanı7,331 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,88 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,3 7,3 7,0 7,7 8,9 6,2 6,6 6,4 7,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League One Peterborough United 13 (13) 1.144 3 1 6,75
2026 EFL Cup Peterborough United 3 (3) 242 4 0 7,10
2026 Football League Trophy Peterborough United 2 (2) 126 2 1 7,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League One 2026 · forvetler arasında yüzdelik (53 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 29 xG 75 Şut 82 xA 33 Kilit pas 52 Başarılı çalım 76 Kazanılan hava topu 59 Reyting 12

7 maç · 624 dk

Harry Leonard: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,14
29
xG / 90 dk 0,46
75
Şut / 90 dk 3,32
82
xA / 90 dk 0,04
33
Kilit pas / 90 dk 1,15
52
Başarılı çalım / 90 dk 0,87
76
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,59
59
Reyting 6,51
12

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?