OrcaScore
8

Orta saha

Harald Holter

  • Raufoss
  • Norway
  • 30 yaş
  • 181 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
14
1.260 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,07
Asist
0
Ortalama reyting
6,95
Yaş30
Doğum tarihi21 Nis 1996
Boy181 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri160 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting6,95
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)10 (3)
Pas · isabet609 · %82
Kilit pas10
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele120 / 228
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%10
İsabetli uzun top25
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu28
Uzaklaştırma43
Top kazanma187
Maruz kaldığı faul21
Yaptığı faul28
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting6,70
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum43
Teknik46
Taktik38
Savunma42
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Güçlü yönler

1025

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Lyn FK – Raufoss 4–0 90' 7.2
24 Eki 2026 Raufoss – Ranheim IL 1–3 90' 7.3
21 Eki 2026 Sogndal IL – Raufoss 2–1 90' 7.0
14 Eki 2026 Bryne FK – Raufoss 1–1 90' 6.9
11 Eki 2026 Raufoss – Moss FK 1–2 90' 7.0
6 Eki 2026 Raufoss – IK Start 1–5 90' 6.7
20 Eyl 2026 Raufoss – Strømsgodset 0–2 90' 6.9
13 Eyl 2026 Raufoss – Odds BK 2–1 90' 6.6
5 Eyl 2026 Kongsvinger – Raufoss 9–1 90' 6.7
30 Ağu 2026 Raufoss – Sandnes Ulf 0–3 90' 6.8
26 Ağu 2026 Strømmen IF – Raufoss 3–1 90' 7.5
16 Ağu 2026 Raufoss – Åsane 1–2 90' 6.9
9 Ağu 2026 Haugesund – Raufoss 7–2 90' 6.5
2 Ağu 2026 Raufoss – Stabæk Fotball 0–2 90' 6.8
26 Tem 2026 Moss FK – Raufoss 1–2 88' 7.5

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 4 kayıt
  1. FC Roskilde Yeni kulüp: Raufoss
    Bonservissiz
  2. Kongsvinger Yeni kulüp: FC Roskilde
    Bonservissiz
  3. Stabæk II Yeni kulüp: Kongsvinger
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Stabæk Yth. Yeni kulüp: Stabæk II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,87
Son maç puanı7,21 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
6 7 8 6,87 Mar 2026 Tem 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 7,3 7,0 6,9 7,0 6,7 6,9 6,6 6,7 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Norwegian 1st Division Raufoss 14 (14) 1.260 1 0 6,95
2026 Norwegian Football Cup Raufoss – – 0 – 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Norwegian 1st Division 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (69 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 36 Kilit pas 16 Başarılı pas 43 Pas isabeti 43 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 32 Top kapma + pas arası 98 Reyting 33

5 maç · 450 dk

Harald Holter: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
36
Kilit pas / 90 dk 0,40
16
Başarılı pas / 90 dk 29,4
43
Pas isabeti %77,8
43
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,40
32
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,80
98
Reyting 6,90
33

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?