OrcaScore
28

Orta saha

Hannibal Mejbri

  • Burnley
  • Tunisia
  • 23 yaş
  • 182 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Sakat — Hamstring Injury · Dönüş: 10 Oca 2027
Takip et Karşılaştır
Maç
10
621 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,29
Asist
2
Ortalama reyting
6,66
Yaş23
Doğum tarihi21 Oca 2003
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri15,7 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Hamstring Injury · Oynamıyor 8 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 10 Oca 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 4
Dakika251
Reyting6,42
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet111 · %83
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele12 / 25
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,40 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta4
Topla buluşma152
Top kaybı29
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma1
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)29,70
En yüksek hız (km/sa)32,66
Maç / İlk 112 / 1
Dakika100
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet86 · %84
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele9 / 12
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta2
Topla buluşma118
Top kaybı27
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma2
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,00
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet119 · %76
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası7 / 1
Kazanılan ikili mücadele27 / 44
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,32
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta3
Topla buluşma183
Top kaybı49
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi25
Uzaklaştırma0
Top kazanma13
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)30,00
En yüksek hız (km/sa)31,73

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum61
Teknik58
Taktik39
Savunma33
Yaratıcılık68

Karakteristikler

Güçlü yönler

7

Zayıf yönler

16

Milli takım

  • Tunisia48 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Eyl 2026 Burnley – Bristol City 1–2 10' 6.3
2 Eyl 2026 Burnley – Middlesbrough 1–1 45' 6.7
29 Ağu 2026 Norwich City – Burnley 4–1 82' 6.5
26 Ağu 2026 Bradford City – Burnley 4–2 10' 6.6
23 Ağu 2026 West Bromwich Albion – Burnley 3–1 57' 6.0
16 Ağu 2026 Burnley – West Ham United 2–2 57' 6.6
8 Ağu 2026 Burnley – Notts County 5–4 90' 6.9
2 Ağu 2026 Burnley – Torino 0–1 – –
29 Tem 2026 Burnley – Espanyol 2–2 – –
26 Tem 2026 AFC Ajax – Burnley 2–1 85' 6.5
26 Haz 2026 Tunisia – Netherlands 1–3 90' 7.0
21 Haz 2026 Tunisia – Japan 0–4 90' 6.8
15 Haz 2026 Sweden – Tunisia 5–1 90' 7.2
6 Haz 2026 Belgium – Tunisia 5–0 – –
1 Haz 2026 Austria – Tunisia 1–0 78' 6.7

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 6.4M €
  1. Man Utd Yeni kulüp: Burnley
    Transfer 6.4M €
  2. Sevilla Yeni kulüp: Man Utd
    Kiralık dönüşü
  3. Man Utd Yeni kulüp: Sevilla
    Kiralık
  4. Birmingham Yeni kulüp: Man Utd
    Kiralık dönüşü
  5. Man Utd Yeni kulüp: Birmingham
    Kiralık
  6. Man Utd U21 Yeni kulüp: Man Utd
    Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 FIFA World Cup Tunisia 3 (3) 270 0 2 7,00
2026 Championship Burnley 5 (4) 251 0 0 6,42
2026 EFL Cup Burnley 2 (1) 100 0 0 6,75

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Championship 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (234 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 80 Kilit pas 68 Başarılı pas 69 Pas isabeti 77 İlerletici top taşıma 45 Başarılı çalım 72 Top kapma + pas arası 37 Reyting 61

37 maç · 1.933 dk

Hannibal Mejbri: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,15
80
Kilit pas / 90 dk 1,35
68
Başarılı pas / 90 dk 31,4
69
Pas isabeti %84,2
77
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
45
Başarılı çalım / 90 dk 1,16
72
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,28
37
Reyting 6,89
61

Nasıl hesaplıyoruz?