OrcaScore
3

Defans

Hannes Delcroix

  • FC Lugano
  • Haiti
  • 27 yaş
  • 185 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.127 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,40
Asist
2
Ortalama reyting
7,27
Yaş27
Doğum tarihi28 Şub 1999
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,1 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika169
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet82 · %90
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele5 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,01
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma104
Top kaybı10
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma11
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)15,63
En yüksek hız (km/sa)31,91
Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,53
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet166 · %89
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası6 / 8
Kazanılan ikili mücadele15 / 20
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,62 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma215
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma19
Top kazanma12
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul3
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,34
En yüksek hız (km/sa)32,25
Maç / İlk 1110 / 8
Dakika688
Reyting7,35
Gol / Asist3 / 2
Şut (isabetli)10 (4)
Pas · isabet539 · %93
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası16 / 12
Kazanılan ikili mücadele34 / 49
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,18 / 0,56
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%30
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top21
İsabetli orta1
Topla buluşma637
Top kaybı47
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu16
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma31
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)70,30
En yüksek hız (km/sa)34,28

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik45
Taktik56
Savunma72
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

1615

Milli takım

  • Haiti13 maç · 0 gol · ilk maç Eki 2025
  • Belgium1 maç · 0 gol · ilk maç Kas 2020

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lugano – – –
1 Kas 2026 FC Lugano – Basel 2–1 51' 6.5
25 Eki 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 90' 6.2
22 Eki 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 90' 6.4
15 Eki 2026 FC Lugano – FK Crvena zvezda 3–2 79' 6.5
10 Eki 2026 FC Lugano – FC Luzern 4–0 90' 7.6
5 Eki 2026 Costa Rica – Haiti 2–0 90' 7.3
2 Eki 2026 Dominican Republic – Haiti 1–4 90' 7.1
28 Eyl 2026 Haiti – Costa Rica 2–0 – –
25 Eyl 2026 Haiti – Trinidad and Tobago 3–2 90' 8.2
20 Eyl 2026 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 0–4 90' 10.0
16 Eyl 2026 FC Lugano – FC St. Gallen 1879 4–1 8' 6.7
12 Eyl 2026 FC Lugano – BSC Young Boys 2–2 90' 7.0
6 Eyl 2026 Basel – FC Lugano 1–3 90' 6.8
3 Eyl 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 90' 8.2

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 3M €
  1. Burnley Yeni kulüp: Lugano
    Bonservissiz
  2. Swansea Yeni kulüp: Burnley
    Kiralık dönüşü
  3. Burnley Yeni kulüp: Swansea
    Kiralık
  4. Anderlecht Yeni kulüp: Burnley
    Transfer 3M €
  5. Waalwijk Yeni kulüp: Anderlecht
    Kiralık dönüşü
  6. Anderlecht Yeni kulüp: Waalwijk
    Kiralık
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan7,10
Son maç puanı6,51 Kas 2026
Kaçırılan maç52 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,10 Oca 2026 Haz 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,2 6,4 6,5 7,6 7,3 7,1 8,2 10,0 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Swiss Super League FC Lugano 10 (8) 688 3 2 7,35
2026 FIFA World Cup Haiti 3 (3) 270 0 0 6,37
2026 CONCACAF Nations League Haiti 3 (3) 270 0 0 7,53
2026 UEFA Conference League FC Lugano 2 (2) 169 0 0 6,45

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Championship 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (200 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 84 Pas arası 86 Uzaklaştırma 90 Kazanılan hava topu 57 İkili mücadele başarısı 36 Pas isabeti 78 İlerletici top taşıma 46 Reyting 28

12 maç · 897 dk

Hannes Delcroix: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 2,41
84
Pas arası / 90 dk 1,40
86
Uzaklaştırma / 90 dk 6,72
90
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,51
57
İkili mücadele başarısı %56,1
36
Pas isabeti %85,5
78
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
46
Reyting 6,78
28

Nasıl hesaplıyoruz?