OrcaScore
8

Orta saha

Hamzat Ojediran

Takip et Karşılaştır
Maç
34
2.221 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,04
Asist
0
Ortalama reyting
6,71
Yaş22
Doğum tarihi14 Kas 2003
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri2,8 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Knock Injury · Oynamıyor 26 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 29 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1130 / 25
Dakika2.014
Reyting6,74
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)23 (5)
Pas · isabet1.360 · %91
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası46 / 36
Kazanılan ikili mücadele87 / 181
Başarılı çalım11
Sarı kart / Kırmızı kart9 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,76 / 0,67
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top49
İsabetli orta0
Topla buluşma1.647
Top kaybı192
Top kaptırma22
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi79
Uzaklaştırma19
Top kazanma115
Maruz kaldığı faul22
Yaptığı faul53
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)239,68
En yüksek hız (km/sa)32,31
Maç / İlk 114 / 3
Dakika207
Reyting6,45
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet115 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası5 / 3
Kazanılan ikili mücadele9 / 22
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma140
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma5
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik48
Taktik47
Savunma51
Yaratıcılık43

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Colorado Rapids – Chicago Fire 2–4 77' 6.4
29 Eki 2026 San Jose Earthquakes – Colorado Rapids 2–2 45' 6.6
25 Eki 2026 Colorado Rapids – Vancouver Whitecaps 1–0 87' 6.7
18 Eki 2026 Portland Timbers – Colorado Rapids 0–0 28' 6.8
15 Eki 2026 Colorado Rapids – Minnesota United 2–2 90' 6.9
11 Eki 2026 Colorado Rapids – San Jose Earthquakes 1–1 13' 6.6
27 Eyl 2026 LA Galaxy – Colorado Rapids 3–2 23' 6.6
20 Eyl 2026 Colorado Rapids – Seattle Sounders FC 3–3 90' 6.2
17 Eyl 2026 Colorado Rapids – St.Louis City 0–3 62' 6.2
13 Eyl 2026 Colorado Rapids – CF Montréal 1–0 83' 7.2
10 Eyl 2026 Austin FC – Colorado Rapids 1–1 90' 7.0
30 Ağu 2026 Colorado Rapids – Real Salt Lake 1–0 90' 7.2
23 Ağu 2026 San Diego FC – Colorado Rapids 3–0 45' 6.1
20 Ağu 2026 Colorado Rapids – Los Angeles FC 1–0 83' 7.5
16 Ağu 2026 Colorado Rapids – Sporting Kansas City 2–0 12' 6.7

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 4.4M €
  1. Lens Yeni kulüp: Colorado
    Transfer 3M €
  2. DVSC Yeni kulüp: Lens
    Transfer 1.4M €
  3. Egnatia Yeni kulüp: DVSC
    Transfer 45k €
  4. DVSC Yeni kulüp: Egnatia
    Kiralık dönüşü
  5. Egnatia Yeni kulüp: DVSC
    Kiralık
  6. Amunike Academy Yeni kulüp: Egnatia
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,71
Son maç puanı6,41 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,71 Şub 2026 Tem 2026 Kas 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 6,6 6,7 6,8 6,9 6,6 6,6 6,2 6,2 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Colorado Rapids 30 (25) 2.014 1 0 6,74
2026 US Open Cup Colorado Rapids 4 (3) 207 0 0 6,45

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (150 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 6 Kilit pas 8 Başarılı pas 92 Pas isabeti 68 İlerletici top taşıma 30 Başarılı çalım 44 Top kapma + pas arası 88 Reyting 42

7 maç · 504 dk

Hamzat Ojediran: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,03
6
Kilit pas / 90 dk 0,36
8
Başarılı pas / 90 dk 60,4
92
Pas isabeti %88,5
68
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,71
30
Başarılı çalım / 90 dk 0,54
44
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,93
88
Reyting 6,83
42

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?