OrcaScore
23

Defans

Gustavo Velázquez

Takip et Karşılaştır
Maç
28
2.180 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,94
Yaş35
Doğum tarihi17 Nis 1991
Boy179 cm
Kilo78 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri435 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 14
Dakika1.217
Reyting6,95
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet842 · %86
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası18 / 27
Kazanılan ikili mücadele70 / 115
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,29 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top55
İsabetli orta0
Topla buluşma1.065
Top kaybı134
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu37
Kazanılan yer ikilisi33
Uzaklaştırma94
Top kazanma61
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul6
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 115 / 2
Dakika244
Reyting6,72
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet77 · %74
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele9 / 17
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma121
Top kaybı33
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma15
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,22
En yüksek hız (km/sa)31,88
Maç / İlk 118 / 8
Dakika719
Reyting7,06
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet279 · %78
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası12 / 16
Kazanılan ikili mücadele40 / 63
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,15
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta1
Topla buluşma425
Top kaybı82
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu19
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma59
Top kazanma31
Maruz kaldığı faul9
Yaptığı faul4
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)72,01
En yüksek hız (km/sa)32,82

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik42
Taktik57
Savunma71
Yaratıcılık40

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Milli takım

  • Paraguay18 maç · 1 gol · ilk maç Haz 2024

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 Libertad – Cerro Porteño 0–1 16' 6.7
1 Kas 2026 Cerro Porteño – Olimpia 0–2 90' 6.9
26 Eki 2026 Sportivo San Lorenzo – Cerro Porteño 1–3 90' 7.1
18 Eki 2026 Cerro Porteño – Sportivo Ameliano 2–2 – –
11 Eki 2026 Sportivo Luqueño – Cerro Porteño 0–3 – –
6 Eki 2026 Cerro Porteño – CS 2 de Mayo 0–2 90' 6.9
27 Eyl 2026 Sportivo Trinidense – Cerro Porteño 2–1 90' 6.3
20 Eyl 2026 Cerro Porteño – Rubio Ñu 1–0 90' 8.1
8 Eyl 2026 Cerro Porteño – Nacional Asunción 1–0 76' 7.5
4 Eyl 2026 Recoleta FC – Cerro Porteño 1–3 45' 7.1
30 Ağu 2026 Cerro Porteño – Libertad 1–1 90' 5.9
23 Ağu 2026 Olimpia – Cerro Porteño 2–1 90' 6.7
20 Ağu 2026 Cerro Porteño – Palmeiras 0–1 90' 6.5
16 Ağu 2026 Cerro Porteño – Sportivo San Lorenzo 1–0 90' 7.2
13 Ağu 2026 Palmeiras – Cerro Porteño 1–1 90' 7.3

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 1.2M €
  1. Newell's Yeni kulüp: Cerro Porteño
    Transfer
  2. Newell's Yeni kulüp: Cerro Porteño
    Transfer 1.2M €
  3. Juárez Yeni kulüp: Newell's
    Bonservissiz
  4. Nacional Yeni kulüp: Juárez
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Lobos Yeni kulüp: Nacional
    Kiralık dönüşü
  6. Nacional Yeni kulüp: Lobos
    Kiralık
  7. Cerro Porteño Yeni kulüp: Nacional
    Transfer Belirtilmemiş
  8. Kiralık dönüşü
  9. Kiralık
  10. Nacional Yeni kulüp: Cerro Porteño
    Transfer Belirtilmemiş
  11. Transfer Belirtilmemiş
  12. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 5 Kas 2026
Maç (12 ay)41
Ortalama puan6,91
Son maç puanı6,75 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,91 Ara 2025 Haz 2026 Kas 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,9 7,1 6,9 6,3 8,1 7,5 7,1 5,9 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera División Cerro Porteño 15 (14) 1.217 0 0 6,95
2026 CONMEBOL Libertadores Cerro Porteño 8 (8) 719 0 0 7,06
2026 FIFA World Cup Paraguay 5 (2) 244 0 0 6,72

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera División 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (55 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 39 Pas arası 94 Uzaklaştırma 94 Kazanılan hava topu 70 İkili mücadele başarısı 30 Pas isabeti 88 İlerletici top taşıma 32 Reyting 49

6 maç · 481 dk

Gustavo Velázquez: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,31
39
Pas arası / 90 dk 2,25
94
Uzaklaştırma / 90 dk 7,86
94
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,81
70
İkili mücadele başarısı %51,9
30
Pas isabeti %86,8
88
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,37
32
Reyting 6,93
49

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?