OrcaScore
14

Defans

Gustaf Lagerbielke

Takip et Karşılaştır
Maç
11
936 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,91
Yaş26
Doğum tarihi10 Nis 2000
Boy193 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri10,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Virus · Oynamıyor 30 Eyl 2026 itibarıyla · Bitti: 9 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika270
Reyting7,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)4 (0)
Pas · isabet211 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele15 / 22
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,50 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top8
İsabetli orta0
Topla buluşma254
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma17
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,39
En yüksek hız (km/sa)31,53
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,10
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet34 · %79
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma38
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 117 / 7
Dakika621
Reyting6,94
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)7 (3)
Pas · isabet482 · %88
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası7 / 9
Kazanılan ikili mücadele40 / 61
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,82 / 0,48
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta0
Topla buluşma559
Top kaybı68
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu27
Kazanılan yer ikilisi13
Uzaklaştırma21
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul9
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)68,81
En yüksek hız (km/sa)31,91

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum38
Teknik48
Taktik53
Savunma63
Yaratıcılık41

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Milli takım

  • Sweden15 maç · 2 gol · ilk maç Oca 2023

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
5 Kas 2026 AGF – Sporting Braga 0–0 90' 7.6
1 Kas 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–0 – –
29 Eki 2026 Sporting Braga – Famalicão 3–5 45' 6.1
25 Eki 2026 CD Nacional – Sporting Braga 1–0 90' 6.6
22 Eki 2026 Sporting Braga – KAA Gent 2–0 90' 7.4
19 Eki 2026 Sporting Braga – Gil Vicente 1–2 90' 7.0
15 Eki 2026 FC København – Sporting Braga 3–0 90' 6.3
9 Eki 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 – –
28 Eyl 2026 Sweden – Poland 3–1 – –
14 Eyl 2026 Sporting Braga – Estoril 1–0 81' 8.3
10 Eyl 2026 CF Estrela Amadora – Sporting Braga 2–1 90' 6.3
5 Eyl 2026 FC Alverca – Sporting Braga 1–2 90' 6.6
31 Ağu 2026 Sporting Braga – Vitória SC 1–0 90' 7.0
27 Ağu 2026 FK Austria Wien – Sporting Braga 0–0 90' 7.1
20 Ağu 2026 Sporting Braga – FK Austria Wien 2–0 90' 7.0

Kariyer ve transferler

9 kulüp · 11 kayıt · toplam bonservis 6.1M €
  1. Celtic Yeni kulüp: Braga
    Transfer 2.6M €
  2. Twente Yeni kulüp: Celtic
    Kiralık dönüşü
  3. Celtic Yeni kulüp: Twente
    Kiralık
  4. Elfsborg Yeni kulüp: Celtic
    Transfer 3.4M €
  5. Degerfors Yeni kulüp: Elfsborg
    Kiralık dönüşü
  6. Elfsborg Yeni kulüp: Degerfors
    Kiralık
  7. Västerås Yeni kulüp: Elfsborg
    Transfer 110k €
  8. Sollentuna Yeni kulüp: Västerås
    Bonservissiz
  9. AIK U19 Yeni kulüp: Sollentuna
    Bonservissiz
  10. AIK U19 Yeni kulüp: Sollentuna
    Kiralık
  11. AIK U19 Yeni kulüp: Vasalund
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)49
Ortalama puan6,83
Son maç puanı7,65 Kas 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,83 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,1 6,6 7,4 7,0 6,3 8,3 6,3 6,6 7,0

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Sporting Braga 7 (7) 621 0 0 6,94
2026 World Cup Qual. UEFA Sweden 6 (5) 463 1 1 7,05
2026 FIFA World Cup Sweden 4 (4) 360 0 0 6,48
2026 UEFA Conference League Sporting Braga 3 (3) 270 0 0 7,10
2026 Taça da Liga Sporting Braga 1 (1) 45 0 0 6,10

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (60 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 39 Pas arası 34 Uzaklaştırma 21 Kazanılan hava topu 89 İkili mücadele başarısı 80 Pas isabeti 59 İlerletici top taşıma 43 Reyting 72

4 maç · 351 dk

Gustaf Lagerbielke: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,03
39
Pas arası / 90 dk 0,77
34
Uzaklaştırma / 90 dk 2,31
21
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,59
89
İkili mücadele başarısı %66,7
80
Pas isabeti %86,9
59
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,77
43
Reyting 7,05
72

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?