OrcaScore
25

Kaleci

Guilherme Neto

  • Maringá FC
  • Brazil
  • 31 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
25
2.259 dk
Kurtarış
59
Yenilen gol
27
Ortalama reyting
6,88
Yaş31
Doğum tarihi25 Nis 1995
Boy186 cm
Kilo82 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri47 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 24
Dakika2.160
Reyting6,89
Kurtarış / Yenilen gol57 / 26
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet421 · %82
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele15 / 20
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top98
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu11
Uzaklaştırma13
Top kazanma114
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç8
Maç / İlk 111 / 1
Dakika99
Reyting6,70
Kurtarış / Yenilen gol2 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet11 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik11
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Zayıf yönler

24

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
24 Eki 2026 Ferroviária – Maringá FC 1–2 90' 7.0
17 Eki 2026 Maringá FC – Ferroviária 1–1 90' 6.9
10 Eki 2026 Maringá FC – Floresta 2–0 90' 7.1
3 Eki 2026 Santa Cruz – Maringá FC 1–1 90' 6.8
26 Eyl 2026 Botafogo-PB – Maringá FC 0–0 90' 7.8
19 Eyl 2026 Maringá FC – Botafogo-PB 2–0 90' 6.9
13 Eyl 2026 Maringá FC – Santa Cruz 0–1 90' 6.7
6 Eyl 2026 Floresta – Maringá FC 0–1 90' 7.1
29 Ağu 2026 Paysandu – Maringá FC 0–1 90' 8.3
23 Ağu 2026 Maringá FC – Barra FC 2–1 90' 6.7
17 Ağu 2026 Confiança – Maringá FC 1–1 90' 6.5
9 Ağu 2026 Maringá FC – Amazonas FC 0–3 90' 5.9
28 Tem 2026 Floresta – Maringá FC 1–1 90' 6.8
12 Tem 2026 Anápolis FC – Maringá FC 0–1 90' 8.3
5 Tem 2026 Maringá FC – Volta Redonda 4–0 90' 7.0

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt
  1. São Bento Yeni kulüp: Maringá
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Anápolis Yeni kulüp: São Bento
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Serra Branca Yeni kulüp: Anápolis
    Bonservissiz
  4. Takımsız Yeni kulüp: Serra Branca
    Transfer
  5. Anápolis Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  6. Cianorte Yeni kulüp: Anápolis
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Maringá Yeni kulüp: Cianorte
    Bonservissiz
  8. União-PR Yeni kulüp: Maringá
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)25
Ortalama puan6,88
Son maç puanı7,024 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,88 Oca 2026 Tem 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,9 7,1 6,8 7,8 6,9 6,7 7,1 8,3 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série C Maringá FC 24 (24) 2.160 0 0 6,89
2026 Paranaense Maringá FC 1 (1) 99 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série C 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (8 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 44 Kurtarış yüzdesi 81 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 88 Pas isabeti 25 Başarılı uzun top 69 Reyting 69

7 maç · 630 dk

Guilherme Neto: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 2,43
44
Kurtarış yüzdesi %85,0
81
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %57,1
88
Pas isabeti %80,4
25
Başarılı uzun top / 90 dk 3,57
69
Reyting 7,25
69

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?