OrcaScore
3

Defans

Guilherme Borech

  • Cascavel
  • Brazil
  • 24 yaş
  • 183 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
19
1.425 dk
Gol
4
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
0
Ortalama reyting
7,01
Yaş24
Doğum tarihi14 Oca 2002
Boy183 cm
Kilo76 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri55 B €

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 117 / 7
Dakika630
Reyting6,83
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet233 · %77
Kilit pas9
Top kapma / Pas arası15 / 14
Kazanılan ikili mücadele31 / 51
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta5
Topla buluşma410
Top kaybı94
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi23
Uzaklaştırma18
Top kazanma42
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)50,08
En yüksek hız (km/sa)36,24
Maç / İlk 115 / 2
Dakika180
Reyting7,25
Gol / Asist2 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 117 / 6
Dakika615
Reyting7,03
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet272 · %85
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele53 / 75
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%67
İsabetli uzun top22
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu20
Uzaklaştırma24
Top kazanma62
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik52
Taktik46
Savunma63
Yaratıcılık43

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Sisaket United FC – Ratchaburi 2–5 90' 6.3
24 Eki 2026 Buriram United – Sisaket United FC 2–3 90' 6.5
18 Eki 2026 Sisaket United FC – BG Pathum United 1–1 90' 6.9
11 Eki 2026 Sisaket United FC – Chonburi FC 2–1 90' 6.8
19 Eyl 2026 Chiangrai United – Sisaket United FC 0–1 90' 7.4
12 Eyl 2026 Sisaket United FC – Ayutthaya United 0–1 90' 7.8
5 Eyl 2026 True Bangkok United – Sisaket United FC 3–1 90' 6.1
28 Haz 2026 CN Marcílio Dias – Cascavel 2–1 90' 7.1
21 Haz 2026 Cascavel – CN Marcílio Dias 2–2 90' 7.4
10 May 2026 Cascavel – Joinville 1–0 – –
12 Şub 2026 Cascavel – Clube Andraus Brasil 2–1 90' 7.7
5 Şub 2026 Clube Andraus Brasil – Cascavel 0–1 90' 7.5
24 Oca 2026 Cascavel – Coritiba 1–1 90' 6.8
22 Oca 2026 Operário-PR – Cascavel 2–1 90' 6.2
18 Oca 2026 Cianorte – Cascavel 2–1 90' 7.9

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 10 kayıt
  1. Grêmio Prudente Yeni kulüp: Cascavel
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Transfer Belirtilmemiş
  3. Transfer Belirtilmemiş
  4. Kiralık dönüşü
  5. Kiralık
  6. Cascavel Yeni kulüp: Operário-PR
    Bonservissiz
  7. Primavera Yeni kulüp: Cascavel
    Kiralık dönüşü
  8. Cascavel Yeni kulüp: Primavera
    Kiralık
  9. Primavera Yeni kulüp: Cascavel
    Kiralık dönüşü
  10. Cascavel Yeni kulüp: Primavera
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)16
Ortalama puan6,97
Son maç puanı6,330 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,97 Oca 2026 Haz 2026 Eki 2026 6,3

Son 10 maç

6,3 6,5 6,9 6,8 7,4 7,8 6,1 7,1 7,4 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Thai League 1 Sisaket United FC 7 (7) 630 0 0 6,83
2026 Paranaense Cascavel 7 (6) 615 2 0 7,03
2026 Brasileirão Série D Cascavel 5 (2) 180 2 – 7,25

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.