OrcaScore
24

Defans

Griffin Dorsey

Takip et Karşılaştır
Maç
25
1.976 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,27
Asist
1
Ortalama reyting
6,66
Yaş27
Doğum tarihi5 Mar 1999
Boy182 cm
Kilo72 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1121 / 20
Dakika1.692
Reyting6,62
Gol / Asist3 / 1
Şut (isabetli)19 (6)
Pas · isabet549 · %82
Kilit pas17
Top kapma / Pas arası45 / 16
Kazanılan ikili mücadele83 / 151
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist3,15 / 1,51
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat3
Gol dönüşüm oranı%16
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top9
İsabetli orta6
Topla buluşma956
Top kaybı185
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu13
Kazanılan yer ikilisi70
Uzaklaştırma47
Top kazanma59
Maruz kaldığı faul18
Yaptığı faul18
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)198,06
En yüksek hız (km/sa)35,81
Maç / İlk 112 / 1
Dakika134
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet37 · %86
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma62
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma5
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika150
Reyting7,10
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)5 (4)
Pas · isabet29 · %83
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele5 / 12
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%40
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Topla buluşma62
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma4
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum44
Teknik49
Taktik45
Savunma56
Yaratıcılık47

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
10 Eyl 2026 Atlanta United – Orlando City SC 2–3 45' 6.0
6 Eyl 2026 Orlando City SC – San Diego FC 1–0 90' 7.4
30 Ağu 2026 Minnesota United – Orlando City SC 3–3 90' 6.7
23 Ağu 2026 Orlando City SC – Real Salt Lake 2–1 90' 6.8
20 Ağu 2026 Orlando City SC – Chicago Fire 1–2 78' 6.8
16 Ağu 2026 Orlando City SC – Cincinnati 1–1 90' 6.6
13 Ağu 2026 Orlando City SC – Atlético San Luis 7–5 – –
9 Ağu 2026 Orlando City SC – Club León 1–2 45' 6.4
6 Ağu 2026 CF Monterrey – Orlando City SC 1–2 89' 6.9
2 Ağu 2026 New York Red Bulls – Orlando City SC 3–2 72' 5.8
26 Tem 2026 Orlando City SC – Nashville SC 1–0 90' 7.0
23 Tem 2026 San Jose Earthquakes – Orlando City SC 0–4 90' 7.5
24 May 2026 Cincinnati – Orlando City SC 6–2 72' 6.4
20 May 2026 Orlando City SC – Atlanta United 4–1 84' 7.5
17 May 2026 Orlando City SC – Atlanta United 1–1 90' 7.2

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 500k €
  1. Houston Yeni kulüp: Orlando
    Transfer 500k €
  2. Takımsız Yeni kulüp: Houston
    Transfer
  3. Toronto Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  4. Toronto FC II Yeni kulüp: Toronto
    Kiralık dönüşü
  5. Toronto Yeni kulüp: Toronto FC II
    Kiralık
  6. Indiana Hoosiers Yeni kulüp: Toronto
    Transfer
  7. Kiralık dönüşü
  8. Colorado Rush Yeni kulüp: Indiana Hoosiers
    Bonservissiz
  9. Colorado Rapids U23 Yeni kulüp: Colorado Rush
    Kiralık dönüşü

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Orlando City SC 21 (20) 1.692 3 1 6,62
2026 US Open Cup Orlando City SC 2 (2) 150 2 0 7,10
2026 Leagues Cup Orlando City SC 2 (1) 134 0 0 6,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

MLS 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (139 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 97 Pas arası 12 Uzaklaştırma 30 Kazanılan hava topu 15 İkili mücadele başarısı 83 Pas isabeti 58 İlerletici top taşıma 99 Reyting 43

5 maç · 393 dk

Griffin Dorsey: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 3,21
97
Pas arası / 90 dk 0,46
12
Uzaklaştırma / 90 dk 2,52
30
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,46
15
İkili mücadele başarısı %65,6
83
Pas isabeti %88,8
58
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,75
99
Reyting 6,74
43

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?