OrcaScore
22

Orta saha

Graeme Torrilla

Takip et Karşılaştır
Maç
9
634 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,59
Yaş29
Doğum tarihi3 Eyl 1997
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri80 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet30 · %73
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası9 / 6
Kazanılan ikili mücadele13 / 26
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma67
Top kaybı12
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma5
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)21,34
En yüksek hız (km/sa)31,96
Maç / İlk 112 / 2
Dakika180
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet57 · %77
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası4 / 1
Kazanılan ikili mücadele11 / 23
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma77
Top kaybı14
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi9
Uzaklaştırma2
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)19,47
En yüksek hız (km/sa)29,95
Maç / İlk 115 / 3
Dakika274
Reyting6,52
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet95 · %69
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası8 / 5
Kazanılan ikili mücadele22 / 45
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma141
Top kaybı42
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu8
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma4
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul5
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt
  1. Mons Calpe Yeni kulüp: Lincoln RI
    Bonservissiz
  2. Lions Yeni kulüp: Mons Calpe
    Bonservissiz
  3. Red Imps FC II Yeni kulüp: Lions
    Bonservissiz
  4. Lincoln FC U17 Yeni kulüp: Red Imps FC II
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)17
Ortalama puan6,92
Son maç puanı7,725 Eki 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,92 Kas 2025 Eyl 2026 Eki 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 6,5 7,7 6,8 6,5 6,6 6,8 7,0 8,0 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 World Cup Qual. UEFA Gibraltar 5 (3) 274 0 0 6,52
2026 UEFA Nations League Gibraltar 2 (2) 180 0 0 6,70
2026 UEFA Conference League Lincoln Red Imps 2 (2) 180 0 0 6,65

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Nations League 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 46 Kilit pas 3 Başarılı pas 20 Pas isabeti 27 İlerletici top taşıma 94 Başarılı çalım 17 Top kapma + pas arası 96 Reyting 23

5 maç · 440 dk

Graeme Torrilla: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
46
Kilit pas / 90 dk 0,00
3
Başarılı pas / 90 dk 23,1
20
Pas isabeti %79,6
27
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,20
94
Başarılı çalım / 90 dk 0,20
17
Top kapma + pas arası / 90 dk 5,11
96
Reyting 6,76
23

Nasıl hesaplıyoruz?