OrcaScore
2

Defans

Gonzalo Luján

Takip et Karşılaştır
Maç
26
1.903 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,05
Asist
0
Ortalama reyting
6,65
Yaş25
Doğum tarihi27 Nis 2001
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,8 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1123 / 19
Dakika1.640
Reyting6,64
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)4 (1)
Pas · isabet1.047 · %88
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası34 / 18
Kazanılan ikili mücadele78 / 144
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,28 / 0,39
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%25
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top30
İsabetli orta3
Topla buluşma1.304
Top kaybı159
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu21
Kazanılan yer ikilisi57
Uzaklaştırma48
Top kazanma77
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul24
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)156,77
En yüksek hız (km/sa)35,96
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet76 · %93
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 2
Kazanılan ikili mücadele4 / 5
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma88
Top kaybı5
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika173
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet177 · %95
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele2 / 7
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma189
Top kaybı8
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma3
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,55
En yüksek hız (km/sa)31,42

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum36
Teknik49
Taktik44
Savunma64
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Güçlü yönler

15

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Inter Miami CF – Charlotte FC – – –
2 Kas 2026 New England Revolution – Inter Miami CF 1–2 63' 6.2
29 Eki 2026 Inter Miami CF – FC Cincinnati 2–2 90' 6.5
25 Eki 2026 NY Red Bulls – Inter Miami CF 2–0 66' 6.6
18 Eki 2026 Atlanta United – Inter Miami CF 1–3 90' 6.9
15 Eki 2026 Inter Miami CF – New York City FC 2–0 90' 7.1
11 Eki 2026 Inter Miami CF – DC United 4–0 90' 6.8
28 Eyl 2026 Columbus Crew – Inter Miami CF 2–1 90' 6.2
21 Eyl 2026 Inter Miami CF – San Diego FC 2–2 – –
17 Eyl 2026 Inter Miami CF – Cruz Azul 2–0 18' 6.8
13 Eyl 2026 Inter Miami CF – Nashville SC 2–2 – –
23 Ağu 2026 Inter Miami CF – Toronto FC 1–2 26' 6.7
20 Ağu 2026 Philadelphia Union – Inter Miami CF 2–2 90' 6.2
16 Ağu 2026 Nashville SC – Inter Miami CF 4–1 90' 5.8
13 Ağu 2026 Inter Miami CF – Club León 2–3 90' 6.8

Kariyer ve transferler

4 kulüp · 3 kayıt · toplam bonservis 775k €
  1. San Lorenzo Yeni kulüp: Inter Miami
    Transfer 775k €
  2. Transfer
  3. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)30
Ortalama puan6,65
Son maç puanı6,22 Kas 2026
Kaçırılan maç71 sakatlık kaydı
4 5 6 7 8 9 6,65 Oca 2026 May 2026 Kas 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 6,5 6,6 6,9 7,1 6,8 6,2 6,8 6,7 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 MLS Inter Miami CF 23 (19) 1.640 1 0 6,64
2026 CONCACAF Champions Cup Inter Miami CF 2 (1) 173 0 0 6,70
2026 Leagues Cup Inter Miami CF 1 (1) 90 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Profesional de Fútbol 2024 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 52 Pas arası 3 Uzaklaştırma 40 Kazanılan hava topu 27 İkili mücadele başarısı 78 Pas isabeti 31 İlerletici top taşıma 47 Reyting 10

19 maç · 1.326 dk

Gonzalo Luján: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,97
52
Pas arası / 90 dk 0,48
3
Uzaklaştırma / 90 dk 2,85
40
Kazanılan hava topu / 90 dk 1,22
27
İkili mücadele başarısı %61,6
78
Pas isabeti %71,5
31
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
47
Reyting 6,66
10

Nasıl hesaplıyoruz?