OrcaScore
42

Defans

Giorgio Scalvini

  • Atalanta
  • Italy
  • 22 yaş
  • 194 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
988 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,94
Yaş22
Doğum tarihi11 Ara 2003
Boy194 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri37 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2031

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Thigh Injury · Oynamıyor 12 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 29 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet98 · %90
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,02 / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top7
İsabetli orta0
Topla buluşma110
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma1
Top kazanma8
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika205
Reyting7,03
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet116 · %95
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele7 / 11
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,18 / 0,05
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta0
Topla buluşma150
Top kaybı7
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma12
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)22,82
En yüksek hız (km/sa)35,03
Maç / İlk 118 / 7
Dakika693
Reyting6,86
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet533 · %95
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası9 / 6
Kazanılan ikili mücadele25 / 51
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,04 / 0,10
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top21
İsabetli orta0
Topla buluşma616
Top kaybı36
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu14
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma28
Top kazanma23
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)73,93
En yüksek hız (km/sa)35,85

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum39
Teknik47
Taktik68
Savunma75
Yaratıcılık47

Milli takım

  • Italy11 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2022

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Monza – Atalanta – – –
5 Kas 2026 Atalanta – FC Kairat Almaty 1–1 90' 7.3
2 Kas 2026 Atalanta – Parma 0–3 90' 6.5
29 Eki 2026 Fiorentina – Atalanta 2–2 86' 6.8
12 Eki 2026 Atalanta – Venezia 3–1 67' 6.8
5 Eki 2026 Italy – Türkiye 3–1 – –
2 Eki 2026 France – Italy 1–1 90' 7.0
28 Eyl 2026 Türkiye – Italy 1–4 90' 7.4
25 Eyl 2026 Italy – Belgium 0–2 25' 6.7
20 Eyl 2026 Juventus – Atalanta 2–0 90' 7.1
12 Eyl 2026 Atalanta – Cagliari 1–2 90' 6.7
5 Eyl 2026 AS Roma – Atalanta 2–1 90' 6.9
31 Ağu 2026 Atalanta – Bologna 1–0 90' 7.3
27 Ağu 2026 Hapoel Tel Aviv – Atalanta 0–1 90' 7.4
23 Ağu 2026 Atalanta – Sassuolo 2–1 90' 6.8

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Atalanta U20 Yeni kulüp: Atalanta
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 6 Kas 2026
Maç (12 ay)40
Ortalama puan7,09
Son maç puanı7,35 Kas 2026
Kaçırılan maç56 sakatlık kaydı
6 7 8 9 7,09 Oca 2026 Nis 2026 Kas 2026 7,3

Son 10 maç

7,3 6,5 6,8 6,8 7,0 7,4 6,7 7,1 6,7 6,9

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie A Atalanta 8 (7) 693 0 0 6,86
2026 UEFA Nations League Italy 3 (2) 205 0 0 7,03
2026 UEFA Conference League Atalanta 1 (1) 90 0 0 7,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie A 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (61 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 19 Pas arası 12 Uzaklaştırma 57 Kazanılan hava topu 83 İkili mücadele başarısı 34 Pas isabeti 98 İlerletici top taşıma 39 Reyting 68

5 maç · 450 dk

Giorgio Scalvini: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,20
19
Pas arası / 90 dk 0,40
12
Uzaklaştırma / 90 dk 4,00
57
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,20
83
İkili mücadele başarısı %52,8
34
Pas isabeti %95,8
98
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,60
39
Reyting 6,96
68

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?