OrcaScore
26

Forvet

Gianmario Comi

  • Pro Vercelli
  • Italy
  • 34 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
7
326 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,00
Asist
0
Ortalama reyting
6,71
Yaş34
Doğum tarihi3 May 1992
Boy186 cm
Kilo79 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri160 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 2
Dakika236
Reyting6,78
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)12 (2)
Pas · isabet37 · %68
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele31 / 49
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,91 / 0,49
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma70
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu26
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma3
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul6
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)22,48
En yüksek hız (km/sa)28,12
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet19 · %53
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele14 / 27
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu8
Uzaklaştırma5
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum63
Teknik55
Taktik43
Savunma29
Yaratıcılık36

Karakteristikler

Güçlü yönler

16

Zayıf yönler

15613

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Juventus Next Gen U23 – Pro Vercelli 1–1 2' –
21 Eyl 2026 Trento – Pro Vercelli 4–0 34' 6.6
17 Eyl 2026 Pro Vercelli – Alcione Milano 2–2 71' 7.0
13 Eyl 2026 Treviso – Pro Vercelli 2–1 16' 6.3
7 Eyl 2026 Pro Vercelli – Folgore Caratese 1–0 88' 7.1
2 Eyl 2026 Carpi – Pro Vercelli 7–6 90' 6.3
30 Ağu 2026 Arzignano Valchiampo – Pro Vercelli 1–0 25' 6.9
23 Ağu 2026 Pro Vercelli – Calcio Desenzano 1–1 – –
26 Tem 2026 Pisa – Pro Vercelli 0–1 – –
18 Tem 2026 Monza – Pro Vercelli 4–3 – –
25 Nis 2026 Arzignano Valchiampo – Pro Vercelli 3–0 35' 6.6
19 Nis 2026 Pro Vercelli – Ospitaletto Franciacorta 1–0 23' 6.6
13 Nis 2026 Renate – Pro Vercelli 2–1 90' 6.9
4 Nis 2026 Pro Vercelli – Inter U23 0–2 90' 7.2
28 Mar 2026 Alcione Milano – Pro Vercelli 1–1 90' 7.8

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 18 kayıt · toplam bonservis 600k €
  1. Crotone Yeni kulüp: Pro Vercelli
    Kiralık dönüşü
  2. Pro Vercelli Yeni kulüp: Crotone
    Kiralık
  3. Vicenza Yeni kulüp: Pro Vercelli
    Kiralık dönüşü
  4. Pro Vercelli Yeni kulüp: Vicenza
    Kiralık
  5. Carpi Yeni kulüp: Pro Vercelli
    Transfer 300k €
  6. Pro Vercelli Yeni kulüp: Carpi
    Kiralık dönüşü
  7. Carpi Yeni kulüp: Pro Vercelli
    Kiralık
  8. Milan Yeni kulüp: Carpi
    Transfer 300k €
  9. Livorno Yeni kulüp: Milan
    Kiralık dönüşü
  10. Milan Yeni kulüp: Livorno
    Kiralık
  11. Avellino Yeni kulüp: Milan
    Kiralık dönüşü
  12. Milan Yeni kulüp: Avellino
    Kiralık
  13. Lanciano Yeni kulüp: Milan
    Kiralık dönüşü
  14. Milan Yeni kulüp: Lanciano
    Kiralık
  15. Novara Yeni kulüp: Milan
    Kiralık dönüşü
  16. Milan Yeni kulüp: Novara
    Kiralık
  17. Reggina Yeni kulüp: Milan
    Kiralık dönüşü
  18. Milan U20 Yeni kulüp: Reggina
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)27
Ortalama puan6,96
Son maç puanı6,621 Eyl 2026
Kaçırılan maç0
6 7 8 9 6,96 Ara 2025 Mar 2026 Eyl 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 7,0 6,3 7,1 6,3 6,9 6,6 6,6 6,9 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone A Pro Vercelli 6 (2) 236 0 0 6,78
2026 Coppa Italia Serie C Pro Vercelli 1 (1) 90 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone A 2024 · forvetler arasında yüzdelik (96 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 91 xG 61 Şut 85 xA 23 Kilit pas 30 Başarılı çalım 9 Kazanılan hava topu 97 Reyting 96

35 maç · 2.976 dk

Gianmario Comi: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,51
91
xG / 90 dk 0,32
61
Şut / 90 dk 2,72
85
xA / 90 dk 0,02
23
Kilit pas / 90 dk 0,51
30
Başarılı çalım / 90 dk 0,54
9
Kazanılan hava topu / 90 dk 6,53
97
Reyting 7,26
96

Nasıl hesaplıyoruz?