OrcaScore
7

Forvet

Gerard Moreno

  • Villarreal
  • Spain
  • 34 yaş
  • 180 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Sakat — Muscle Injury · Dönüş: 15 Kas 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
13
522 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,52
Asist
1
Ortalama reyting
6,81
Yaş34
Doğum tarihi7 Nis 1992
Boy180 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri2,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Günlük takip 31 Eki 2026 itibarıyla · Dönüş: 15 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 1
Dakika88
Reyting6,53
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet70 · %81
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,20 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma80
Top kaybı18
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul1
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)11,30
En yüksek hız (km/sa)28,98
Maç / İlk 1110 / 5
Dakika434
Reyting6,90
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)11 (3)
Pas · isabet214 · %83
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası4 / 0
Kazanılan ikili mücadele21 / 36
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist2,23 / 1,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%18
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta3
Topla buluşma291
Top kaybı61
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi16
Uzaklaştırma5
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul5
Ofsayt3
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)50,73
En yüksek hız (km/sa)35,47

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum82
Teknik73
Taktik49
Savunma25
Yaratıcılık63

Karakteristikler

Güçlü yönler

132

Milli takım

  • Spain18 maç · 5 gol · ilk maç Eki 2019

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
30 Eki 2026 Villarreal – Espanyol 0–1 18' 6.6
27 Eki 2026 CD Manacor – Villarreal 0–5 – –
24 Eki 2026 Valencia – Villarreal 1–2 82' 6.8
20 Eki 2026 Liverpool FC – Villarreal 4–3 12' 6.5
17 Eki 2026 Villarreal – Elche 0–0 15' 6.6
13 Eki 2026 Villarreal – SSC Napoli 3–1 63' 6.4
10 Eki 2026 Real Madrid – Villarreal 1–0 23' 6.7
20 Eyl 2026 Villarreal – Levante UD 3–1 23' 6.4
17 Eyl 2026 Málaga CF – Villarreal 1–3 – –
14 Eyl 2026 Villarreal – Real Betis 1–2 62' 8.0
8 Eyl 2026 Borussia Dortmund – Villarreal 3–2 13' 6.7
5 Eyl 2026 Villarreal – Deportivo de A Coruña 2–3 77' 7.4
28 Ağu 2026 Deportivo Alavés – Villarreal 1–0 70' 6.5
23 Ağu 2026 Atlético Madrid – Villarreal 2–2 30' 7.1
16 Ağu 2026 Real Racing Club – Villarreal 2–2 34' 6.9

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 21.5M €
  1. Espanyol Yeni kulüp: Villarreal
    Transfer 20M €
  2. Villarreal Yeni kulüp: Espanyol
    Transfer 1.5M €
  3. Mallorca Yeni kulüp: Villarreal
    Kiralık dönüşü
  4. Villarreal Yeni kulüp: Mallorca
    Kiralık
  5. Transfer
  6. Transfer
  7. Espanyol Youth Yeni kulüp: CF Badalona You
    Transfer Belirtilmemiş

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)34
Ortalama puan6,93
Son maç puanı6,630 Eki 2026
Kaçırılan maç31 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,93 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,8 6,5 6,6 6,4 6,7 6,4 8,0 6,7 7,4

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 LaLiga Villarreal 10 (5) 434 2 0 6,90
2026 UEFA Champions League Villarreal 3 (1) 88 0 1 6,53

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

LaLiga 2024 · forvetler arasında yüzdelik (86 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 70 xG 87 Şut 87 xA 94 Kilit pas 91 Başarılı çalım 94 Kazanılan hava topu 63 Reyting 86

17 maç · 717 dk

Gerard Moreno: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,38
70
xG / 90 dk 0,52
87
Şut / 90 dk 3,26
87
xA / 90 dk 0,24
94
Kilit pas / 90 dk 2,13
91
Başarılı çalım / 90 dk 2,26
94
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,13
63
Reyting 7,11
86

Nasıl hesaplıyoruz?