OrcaScore
10

Orta saha

Georgiy Sudakov

  • Benfica
  • Ukraine
  • 24 yaş
  • 177 cm
  • Tercih ettiği ayak: İki ayak
Takip et Karşılaştır
Maç
11
622 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,43
Asist
1
Ortalama reyting
6,97
Yaş24
Doğum tarihi1 Eyl 2002
Boy177 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakİki ayak
Piyasa değeri26 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Sprained Ankle · Eksik Bitti: 11 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 6
Dakika393
Reyting6,93
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)12 (3)
Pas · isabet173 · %88
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele21 / 46
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,85 / 1,16
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top3
İsabetli orta11
Topla buluşma263
Top kaybı57
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi18
Uzaklaştırma1
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul8
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)47,68
En yüksek hız (km/sa)34,21
Maç / İlk 111 / 1
Dakika72
Reyting7,70
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet35 · %89
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 4
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma41
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika157
Reyting6,75
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet80 · %78
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası1 / 2
Kazanılan ikili mücadele6 / 12
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,23 / 0,30
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta1
Topla buluşma110
Top kaybı28
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,02
En yüksek hız (km/sa)28,43

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum61
Teknik66
Taktik42
Savunma35
Yaratıcılık67

Karakteristikler

Güçlü yönler

6267

Milli takım

  • Ukraine38 maç · 4 gol · ilk maç May 2021

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Benfica – FC Alverca – – –
29 Eki 2026 Benfica – Gil Vicente 4–1 72' 7.7
26 Eki 2026 Santa Clara – Benfica 1–2 45' 6.5
22 Eki 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 21' 6.4
15 Eki 2026 Benfica – Celtic 4–1 64' 6.7
11 Eki 2026 Benfica – Vitória SC 2–0 17' 7.8
2 Eki 2026 Ukraine – Northern Ireland 0–3 68' 6.5
25 Eyl 2026 Hungary – Ukraine 0–1 89' 7.0
20 Eyl 2026 FC Porto – Benfica 3–1 38' 6.5
16 Eyl 2026 AC Milan – Benfica 0–2 70' 6.7
13 Eyl 2026 Benfica – Gil Vicente 3–1 – –
9 Eyl 2026 Moreirense – Benfica 0–4 9' 6.7
5 Eyl 2026 CS Marítimo – Benfica 0–3 62' 7.0
31 Ağu 2026 Benfica – Estoril Praia 2–1 80' 7.3
27 Ağu 2026 AGF – Benfica 1–3 – –

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 4 kayıt · toplam bonservis 20.3M €
  1. Shakhtar Yeni kulüp: Benfica
    Transfer 20.3M €
  2. Benfica Yeni kulüp: Shakhtar
    Kiralık dönüşü
  3. Shakhtar Yeni kulüp: Benfica
    Kiralık
  4. Shakhtar U21 Yeni kulüp: Shakhtar
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan6,90
Son maç puanı7,729 Eki 2026
Kaçırılan maç13 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,90 Kas 2025 Şub 2026 Eki 2026 7,7

Son 10 maç

7,7 6,5 6,4 6,7 7,8 6,5 7,0 6,5 6,7 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Benfica 8 (6) 393 1 0 6,93
2026 UEFA Nations League Ukraine 2 (2) 157 0 1 6,75
2026 UEFA Europa League Benfica 3 (2) 155 0 0 6,60
2026 Taça da Liga Benfica 1 (1) 72 1 0 7,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Champions League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (227 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 81 Kilit pas 94 Başarılı pas 35 Pas isabeti 61 İlerletici top taşıma 66 Başarılı çalım 47 Top kapma + pas arası 13 Reyting 52

9 maç · 651 dk

Georgiy Sudakov: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,24
81
Kilit pas / 90 dk 2,49
94
Başarılı pas / 90 dk 29,0
35
Pas isabeti %86,1
61
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,83
66
Başarılı çalım / 90 dk 0,69
47
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,52
13
Reyting 6,87
52

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?