OrcaScore
10

Orta saha

Geny Catamo

  • Sporting CP
  • Mozambique
  • 25 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
14
984 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,64
Asist
4
Ortalama reyting
7,15
Yaş25
Doğum tarihi26 Oca 2001
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri38 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2029

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 113 / 3
Dakika235
Reyting7,30
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (1)
Pas · isabet89 · %83
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası5 / 0
Kazanılan ikili mücadele14 / 29
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,52 / 0,40
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta2
Topla buluşma146
Top kaybı39
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi14
Uzaklaştırma0
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)28,57
En yüksek hız (km/sa)31,61
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (0)
Pas · isabet24 · %83
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele6 / 12
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma48
Top kaybı14
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi6
Uzaklaştırma0
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 1110 / 8
Dakika659
Reyting7,10
Gol / Asist2 / 4
Şut (isabetli)18 (8)
Pas · isabet285 · %83
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele43 / 90
Başarılı çalım20
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist1,63 / 1,43
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat3
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen2
İsabetli uzun top6
İsabetli orta3
Topla buluşma470
Top kaybı121
Top kaptırma12
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi43
Uzaklaştırma1
Top kazanma36
Maruz kaldığı faul19
Yaptığı faul7
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)75,39
En yüksek hız (km/sa)35,00

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum62
Teknik58
Taktik35
Savunma32
Yaratıcılık63

Karakteristikler

Güçlü yönler

74

Zayıf yönler

14

Milli takım

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Shakhtar Donetsk – Sporting CP – – –
30 Eki 2026 Casa Pia – Sporting CP 0–2 28' 7.5
27 Eki 2026 Sporting CP – Marítimo 2–1 90' 7.2
25 Eki 2026 Sporting CP – Académico Viseu FC 1–2 32' 6.7
21 Eki 2026 Sporting CP – LASK 2–3 79' 7.6
13 Eki 2026 RC Lens – Sporting CP 0–2 66' 6.6
9 Eki 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 90' 8.0
29 Eyl 2026 Mozambique – Sudan 4–1 90' 6.5
25 Eyl 2026 Mozambique – Senegal 1–1 90' 8.2
19 Eyl 2026 Sporting CP – FC Arouca 2–2 90' 7.1
13 Eyl 2026 Famalicão – Sporting CP 1–1 75' 6.2
9 Eyl 2026 Sporting CP – Galatasaray 3–1 90' 7.7
5 Eyl 2026 Sporting CP – CD Nacional 2–0 67' 7.1
28 Ağu 2026 Rio Ave – Sporting CP 0–4 65' 7.2
22 Ağu 2026 Sporting CP – FC Alverca 3–1 68' 7.5

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 5M €
  1. Sporting B Yeni kulüp: Sporting
    Transfer
  2. Marítimo Yeni kulüp: Sporting B
    Kiralık dönüşü
  3. Sporting B Yeni kulüp: Marítimo
    Kiralık
  4. Vitória Yeni kulüp: Sporting B
    Kiralık dönüşü
  5. Sporting B Yeni kulüp: Vitória
    Kiralık
  6. Amora Yeni kulüp: Sporting B
    Transfer 4M €
  7. Sporting U19 Yeni kulüp: Amora
    Kiralık dönüşü
  8. Black Bulls U19 Yeni kulüp: Amora
    Transfer 1M €

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)55
Ortalama puan7,11
Son maç puanı7,530 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,11 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,5

Son 10 maç

7,5 7,2 6,7 7,6 6,6 8,0 6,5 8,2 7,1 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Portugal Betclic Sporting CP 10 (8) 659 2 4 7,10
2026 UEFA Champions League Sporting CP 3 (3) 235 1 0 7,30
2026 Africa Cup of Nations Qual. Mozambique 2 (2) 180 1 0 7,35
2026 Taça da Liga Sporting CP 1 (1) 90 0 0 7,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 79 Kilit pas 24 Başarılı pas 71 Pas isabeti 56 İlerletici top taşıma 96 Başarılı çalım 98 Top kapma + pas arası 7 Reyting 66

5 maç · 365 dk

Geny Catamo: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,15
79
Kilit pas / 90 dk 0,49
24
Başarılı pas / 90 dk 34,8
71
Pas isabeti %83,4
56
İlerletici top taşıma / 90 dk 3,95
96
Başarılı çalım / 90 dk 2,47
98
Top kapma + pas arası / 90 dk 0,99
7
Reyting 7,02
66

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?