OrcaScore
4

Orta saha

Gavin Kilkenny

  • Swindon Town
  • Ireland
  • 26 yaş
  • 175 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
44
3.618 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,05
Asist
1
Ortalama reyting
6,86
Yaş26
Doğum tarihi1 Şub 2000
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri365 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2025

Maç / İlk 1139 / 37
Dakika3.273
Reyting6,83
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)26 (7)
Pas · isabet1.665 · %81
Kilit pas25
Top kapma / Pas arası104 / 40
Kazanılan ikili mücadele206 / 389
Başarılı çalım26
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%4
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top70
İsabetli orta7
Topla buluşma2.343
Top kaybı503
Top kaptırma31
Kazanılan hava topu37
Kazanılan yer ikilisi169
Uzaklaştırma61
Top kazanma266
Maruz kaldığı faul40
Yaptığı faul39
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç11
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)295,46
En yüksek hız (km/sa)35,26
Maç / İlk 114 / 3
Dakika255
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (0)
Pas · isabet109 · %85
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası13 / 7
Kazanılan ikili mücadele22 / 30
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta2
Topla buluşma162
Top kaybı23
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma3
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting6,60
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (0)
Pas · isabet23 · %91
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 0
Kazanılan ikili mücadele2 / 6
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma35
Top kaybı5
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma0
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum46
Teknik45
Taktik47
Savunma58
Yaratıcılık45

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
28 Tem 2026 Swindon Town – Leyton Orient 2–1 – –
25 Tem 2026 Swindon Town – Bristol City 1–3 – –
18 Tem 2026 Crystal Palace – Swindon Town 5–1 57' 6.4
2 Nis 2026 Cambridge United – Swindon Town 1–1 59' 6.6
28 Mar 2026 Swindon Town – Fleetwood Town 1–1 76' 6.4
21 Mar 2026 Tranmere Rovers – Swindon Town 0–1 67' 6.9
17 Mar 2026 Gillingham – Swindon Town 0–2 90' 6.6
14 Mar 2026 Swindon Town – Milton Keynes Dons 1–2 90' 7.3
7 Mar 2026 Crawley Town – Swindon Town 2–2 90' 6.8
28 Şub 2026 Swindon Town – Bristol Rovers 1–1 90' 6.6
21 Şub 2026 Swindon Town – Crewe Alexandra 1–2 90' 6.7
17 Şub 2026 Barnet – Swindon Town 1–2 90' 6.9
14 Şub 2026 Shrewsbury Town – Swindon Town 3–1 90' 6.4
11 Şub 2026 Swindon Town – Newport County 2–0 90' 7.0
7 Şub 2026 Swindon Town – Oldham Athletic 3–0 29' 6.9

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt
  1. Bournemouth Yeni kulüp: Swindon
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Fleetwood Yeni kulüp: Bournemouth
    Kiralık dönüşü
  3. Bournemouth Yeni kulüp: Fleetwood
    Kiralık
  4. Charlton Yeni kulüp: Bournemouth
    Kiralık dönüşü
  5. Bournemouth Yeni kulüp: Charlton
    Kiralık
  6. Stoke Yeni kulüp: Bournemouth
    Kiralık dönüşü
  7. Bournemouth Yeni kulüp: Stoke
    Kiralık
  8. Transfer

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2025 League Two Swindon Town 39 (37) 3.273 1 1 6,83
2025 Football League Trophy Swindon Town 4 (3) 255 0 0 7,20
2025 EFL Cup Swindon Town 1 (1) 90 0 0 6,60

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (245 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 50 Kilit pas 17 Başarılı pas 88 Pas isabeti 85 İlerletici top taşıma 50 Başarılı çalım 58 Top kapma + pas arası 96 Reyting 79

42 maç · 3.320 dk

Gavin Kilkenny: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 0,54
17
Başarılı pas / 90 dk 36,0
88
Pas isabeti %81,0
85
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
50
Başarılı çalım / 90 dk 0,84
58
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,28
96
Reyting 6,95
79

Nasıl hesaplıyoruz?