OrcaScore
10

Orta saha

Ganso

  • Fluminense
  • Brazil
  • 37 yaş
  • 184 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
37
1.520 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,12
Asist
2
Ortalama reyting
6,79
Yaş37
Doğum tarihi12 Eki 1989
Boy184 cm
Kilo73 kg
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri290 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 10
Dakika997
Reyting6,76
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)11 (4)
Pas · isabet826 · %89
Kilit pas26
Top kapma / Pas arası13 / 4
Kazanılan ikili mücadele40 / 87
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,80 / 1,20
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top12
İsabetli orta6
Topla buluşma966
Top kaybı139
Top kaptırma11
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi38
Uzaklaştırma2
Top kazanma36
Maruz kaldığı faul19
Yaptığı faul16
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)103,69
En yüksek hız (km/sa)34,84
Maç / İlk 114 / 0
Dakika53
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Maç / İlk 119 / 6
Dakika470
Reyting6,86
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)3 (1)
Pas · isabet400 · %88
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası11 / 2
Kazanılan ikili mücadele25 / 51
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,14 / 0,45
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Topla buluşma460
Top kaybı63
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi22
Uzaklaştırma2
Top kazanma30
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)40,22
En yüksek hız (km/sa)29,05

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum55
Teknik58
Taktik32
Savunma41
Yaratıcılık61

Karakteristikler

Güçlü yönler

6

Milli takım

  • Brazil8 maç · 0 gol · ilk maç Ağu 2010

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Vitória – Fluminense – – –
29 Eki 2026 Fluminense – Internacional 2–1 58' 7.0
25 Eki 2026 Chapecoense – Fluminense 2–1 65' 6.6
22 Eki 2026 Palmeiras – Fluminense 5–4 87' 7.1
18 Eki 2026 Fluminense – Santos 1–2 33' 6.8
15 Eki 2026 Fluminense – Palmeiras 1–2 78' 7.5
11 Eki 2026 Flamengo – Fluminense 1–0 30' 6.9
9 Eki 2026 Fluminense – Coritiba 4–0 62' 7.7
20 Eyl 2026 Corinthians – Fluminense 1–3 31' 6.9
16 Eyl 2026 Club Atlético Platense – Fluminense 2–1 79' 6.3
12 Eyl 2026 Atlético Mineiro – Fluminense 3–1 18' 6.2
9 Eyl 2026 Fluminense – Club Atlético Platense 2–0 60' 7.1
6 Eyl 2026 Fluminense – Vasco da Gama 1–0 58' 6.8
30 Ağu 2026 Athletico – Fluminense 3–3 59' 6.5
22 Ağu 2026 Fluminense – Remo 2–1 90' 7.2

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 18.5M €
  1. Sevilla Yeni kulüp: Fluminense
    Bonservissiz
  2. Amiens Yeni kulüp: Sevilla
    Kiralık dönüşü
  3. Sevilla Yeni kulüp: Amiens
    Kiralık
  4. São Paulo Yeni kulüp: Sevilla
    Transfer 9.5M €
  5. Santos Yeni kulüp: São Paulo
    Transfer 9M €
  6. Santos U20 Yeni kulüp: Santos
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)44
Ortalama puan6,81
Son maç puanı7,029 Eki 2026
Kaçırılan maç41 sakatlık kaydı
5 6 7 8 6,81 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,6 7,1 6,8 7,5 6,9 7,7 6,9 6,3 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Fluminense 24 (10) 997 0 1 6,76
2026 CONMEBOL Libertadores Fluminense 9 (6) 470 0 1 6,86
2026 Copa do Brasil Fluminense 4 (0) 53 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campeonato Brasileiro Série A 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (222 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 70 Kilit pas 90 Başarılı pas 93 Pas isabeti 89 İlerletici top taşıma 48 Başarılı çalım 31 Top kapma + pas arası 24 Reyting 90

32 maç · 2.272 dk

Ganso: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,14
70
Kilit pas / 90 dk 2,38
90
Başarılı pas / 90 dk 53,3
93
Pas isabeti %88,9
89
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
48
Başarılı çalım / 90 dk 0,59
31
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,90
24
Reyting 7,13
90

Nasıl hesaplıyoruz?