OrcaScore
23

Orta saha

Gabriel Lunetta

  • Catania
  • Italy
  • 30 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
13
662 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,41
Asist
2
Ortalama reyting
6,78
Yaş30
Doğum tarihi10 Ağu 1996
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri355 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1112 / 7
Dakika615
Reyting6,72
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)15 (6)
Pas · isabet161 · %75
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası10 / 3
Kazanılan ikili mücadele44 / 94
Başarılı çalım10
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,16 / 0,89
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta4
Topla buluşma326
Top kaybı107
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi35
Uzaklaştırma7
Top kazanma32
Maruz kaldığı faul15
Yaptığı faul21
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)57,32
En yüksek hız (km/sa)35,21
Maç / İlk 111 / 1
Dakika47
Reyting7,50
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet16 · %94
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele5 / 8
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Kazanılan hava topu0
Uzaklaştırma0
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum54
Teknik61
Taktik35
Savunma37
Yaratıcılık45

Karakteristikler

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Audace Cerignola – Catania 1–0 70' 6.8
25 Eki 2026 Catania – Giugliano 6–0 64' 6.8
17 Eki 2026 Potenza Calcio – Catania 2–1 33' 6.2
11 Eki 2026 Team Altamura – Catania 0–3 17' 7.0
3 Eki 2026 Catania – FC Crotone 2–1 90' 6.4
27 Eyl 2026 Casertana – Catania 1–2 72' 6.6
19 Eyl 2026 Catania – Barletta 0–0 62' 7.0
15 Eyl 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 14' 6.5
12 Eyl 2026 Catania – Scafatese 1–2 80' 6.2
7 Eyl 2026 Catania – Cosenza 4–0 63' 8.2
2 Eyl 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 47' 7.5
29 Ağu 2026 Monopoli – Catania 2–0 24' 6.5
23 Ağu 2026 Catania – Inter U23 1–2 26' 6.4
14 Ağu 2026 Parma – Catania 2–0 – –
8 Ağu 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –

Kariyer ve transferler

11 kulüp · 18 kayıt
  1. Lecco Yeni kulüp: Catania
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Südtirol Yeni kulüp: Lecco
    Transfer Belirtilmemiş
  3. Rijeka Yeni kulüp: Südtirol
    Transfer Belirtilmemiş
  4. Südtirol Yeni kulüp: Rijeka
    Kiralık dönüşü
  5. Rijeka Yeni kulüp: Südtirol
    Kiralık
  6. Atalanta Yeni kulüp: Rijeka
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Alessandria Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  8. Atalanta Yeni kulüp: Alessandria
    Kiralık
  9. Reggiana Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  10. Atalanta Yeni kulüp: Reggiana
    Kiralık
  11. Südtirol Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  12. Atalanta Yeni kulüp: Südtirol
    Kiralık
  13. Giana Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  14. Atalanta Yeni kulüp: Giana
    Kiralık
  15. Renate Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  16. Atalanta Yeni kulüp: Renate
    Kiralık
  17. Gubbio Yeni kulüp: Atalanta
    Kiralık dönüşü
  18. Atalanta U20 Yeni kulüp: Gubbio
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan6,85
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç02 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,85 Kas 2025 Mar 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,8 6,2 7,0 6,4 6,6 7,0 6,5 6,2 8,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie C, Girone C Catania 12 (7) 615 1 2 6,72
2026 Coppa Italia Serie C Catania 1 (1) 47 0 0 7,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Serie C, Girone C 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (112 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 73 Kilit pas 59 Başarılı pas 10 Pas isabeti 16 İlerletici top taşıma 97 Başarılı çalım 84 Top kapma + pas arası 81 Reyting 28

8 maç · 462 dk

Gabriel Lunetta: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,14
73
Kilit pas / 90 dk 0,97
59
Başarılı pas / 90 dk 18,5
10
Pas isabeti %72,5
16
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,97
97
Başarılı çalım / 90 dk 1,95
84
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,75
81
Reyting 6,71
28

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?