OrcaScore
21

Forvet

Gabriel Fernández

  • Cruz Azul
  • Uruguay
  • 32 yaş
  • 186 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
18
953 dk
Gol
5
G+A / 90 dk: 0,57
Asist
1
Ortalama reyting
6,96
Yaş32
Doğum tarihi13 May 1994
Boy186 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,5 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 6
Dakika660
Reyting7,02
Gol / Asist5 / 1
Şut (isabetli)38 (15)
Pas · isabet113 · %76
Kilit pas7
Top kapma / Pas arası5 / 1
Kazanılan ikili mücadele66 / 107
Başarılı çalım9
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 1
Beklenen gol / asist6,11 / 0,60
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat7
Gol dönüşüm oranı%13
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma260
Top kaybı66
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu30
Kazanılan yer ikilisi36
Uzaklaştırma11
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul22
Yaptığı faul10
Ofsayt7
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 113 / 3
Dakika219
Reyting6,73
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (2)
Pas · isabet24 · %75
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası0 / 1
Kazanılan ikili mücadele8 / 12
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,57 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma52
Top kaybı18
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul2
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 111 / 1
Dakika74
Reyting6,80
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)3 (2)
Pas · isabet16 · %63
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele7 / 15
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta0
Topla buluşma34
Top kaybı14
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma0
Top kazanma4
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum71
Teknik55
Taktik59
Savunma34
Yaratıcılık46

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Zayıf yönler

6

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Tigres UANL – Cruz Azul – – –
2 Kas 2026 Cruz Azul – Club León 2–1 62' 6.8
26 Eki 2026 Querétaro FC – Cruz Azul 1–3 – –
22 Eki 2026 CF Pachuca – Cruz Azul 1–2 90' 9.1
18 Eki 2026 Cruz Azul – FC Juárez 5–0 29' 6.5
12 Eki 2026 Pumas UNAM – Cruz Azul 3–3 82' 6.9
27 Eyl 2026 Cruz Azul – CD Toluca 3–3 90' 9.1
20 Eyl 2026 CF Monterrey – Cruz Azul 1–0 79' 6.7
17 Eyl 2026 Inter Miami CF – Cruz Azul 2–0 31' 6.4
13 Eyl 2026 Cruz Azul – Club América 4–3 33' 7.6
7 Eyl 2026 Cruz Azul – Santos Laguna 1–0 11' 6.4
29 Ağu 2026 Club Necaxa – Cruz Azul 1–3 17' 6.6
23 Ağu 2026 Cruz Azul – Atlas FC 0–2 15' 7.0
17 Ağu 2026 Club Tijuana – Cruz Azul 2–1 22' 6.1
14 Ağu 2026 Cruz Azul – Chicago Fire 1–2 78' 7.1

Kariyer ve transferler

10 kulüp · 13 kayıt · toplam bonservis 16.2M €
  1. Pumas Yeni kulüp: Cruz Azul
    Transfer 8.9M €
  2. Celta Yeni kulüp: Pumas
    Transfer 3.2M €
  3. Juárez Yeni kulüp: Celta
    Kiralık dönüşü
  4. Celta Yeni kulüp: Juárez
    Kiralık
  5. Real Zaragoza Yeni kulüp: Celta
    Kiralık dönüşü
  6. Celta Yeni kulüp: Real Zaragoza
    Kiralık
  7. Peñarol Yeni kulüp: Celta
    Kiralık dönüşü
  8. Celta Yeni kulüp: Peñarol
    Kiralık
  9. Peñarol Yeni kulüp: Celta
    Transfer 3.5M €
  10. Racing Yeni kulüp: Peñarol
    Transfer 612k €
  11. Defensor Yeni kulüp: Racing
    Bonservissiz
  12. Transfer
  13. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)47
Ortalama puan6,82
Son maç puanı6,82 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 10 6,82 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 9,1 6,5 6,9 9,1 6,7 6,4 7,6 6,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga MX, Apertura Cruz Azul 14 (6) 660 5 1 7,02
2026 Leagues Cup Cruz Azul 3 (3) 219 0 0 6,73
2026 Trofeo de Campeon de Campeones Cruz Azul 1 (1) 74 0 0 6,80

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga MX, Clausura 2024 · forvetler arasında yüzdelik (64 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 76 xG 50 Şut 76 xA 50 Kilit pas 73 Başarılı çalım 68 Kazanılan hava topu 73 Reyting 54

16 maç · 664 dk

Gabriel Fernández: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,41
76
xG / 90 dk 0,00
50
Şut / 90 dk 3,12
76
xA / 90 dk 0,00
50
Kilit pas / 90 dk 1,36
73
Başarılı çalım / 90 dk 0,95
68
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,03
73
Reyting 6,83
54

Nasıl hesaplıyoruz?