OrcaScore
9

Forvet

Gabriel Barbosa

  • Santos
  • Brazil
  • 30 yaş
  • 178 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Takip et Karşılaştır
Maç
41
3.095 dk
Gol
21
G+A / 90 dk: 0,84
Asist
8
Ortalama reyting
7,23
Yaş30
Doğum tarihi30 Ağu 1996
Boy178 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri4,2 Mn €
Sözleşme bitişi31 Ara 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1126 / 23
Dakika2.004
Reyting7,22
Gol / Asist15 / 4
Şut (isabetli)86 (29)
Pas · isabet589 · %86
Kilit pas30
Top kapma / Pas arası4 / 3
Kazanılan ikili mücadele37 / 87
Başarılı çalım13
Sarı kart / Kırmızı kart8 / 1
Penaltı (gol / kaçan)2 / 0
Beklenen gol / asist14,04 / 1,99
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat14
Gol dönüşüm oranı%17
Kafa golü2
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top31
İsabetli orta1
Topla buluşma816
Top kaybı150
Top kaptırma9
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi33
Uzaklaştırma4
Top kazanma41
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul8
Ofsayt21
Kazandırdığı penaltı3
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı5
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)192,56
En yüksek hız (km/sa)34,94
Maç / İlk 119 / 9
Dakika751
Reyting7,24
Gol / Asist6 / 4
Şut (isabetli)29 (13)
Pas · isabet213 · %80
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele13 / 38
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist6,57 / 1,46
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat5
Kaçırılan büyük fırsat8
Gol dönüşüm oranı%21
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen1
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma295
Top kaybı73
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma1
Top kazanma19
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul2
Ofsayt9
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)75,53
En yüksek hız (km/sa)34,02
Maç / İlk 116 / 4
Dakika340
Reyting–
Gol / Asist0 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / –

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum73
Teknik62
Taktik51
Savunma29
Yaratıcılık52

Karakteristikler

Güçlü yönler

1132

Zayıf yönler

18

Milli takım

  • Brazil18 maç · 5 gol · ilk maç May 2016

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Red Bull Bragantino – Santos 2–1 90' 7.1
29 Eki 2026 Santos – Palmeiras 0–0 90' 6.7
25 Eki 2026 Santos – Bahia 1–1 90' 7.1
18 Eki 2026 Fluminense – Santos 1–2 90' 8.5
11 Eki 2026 Atlético Mineiro – Santos 2–1 90' 7.3
9 Eki 2026 Santos – Flamengo 2–2 90' 7.1
3 Eki 2026 São Paulo – Santos 1–2 86' 9.0
20 Eyl 2026 Remo – Santos 1–2 89' 7.3
17 Eyl 2026 Atlético Mineiro – Santos 7–3 90' 7.4
10 Eyl 2026 Santos – Atlético Mineiro 2–0 87' 7.5
6 Eyl 2026 Internacional – Santos 2–3 78' 8.9
3 Eyl 2026 Santos – Palmeiras 0–0 86' 6.2
30 Ağu 2026 Corinthians – Santos 0–1 73' 6.5
27 Ağu 2026 Palmeiras – Santos 3–0 45' 6.4
24 Ağu 2026 Santos – Mirassol 1–1 82' 6.6

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 47M €
  1. Santos Yeni kulüp: Cruzeiro
    Kiralık dönüşü
  2. Cruzeiro Yeni kulüp: Santos
    Kiralık
  3. Flamengo Yeni kulüp: Cruzeiro
    Bonservissiz
  4. Inter Yeni kulüp: Flamengo
    Transfer 17.5M €
  5. Flamengo Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  6. Inter Yeni kulüp: Flamengo
    Kiralık
  7. Santos Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  8. Inter Yeni kulüp: Santos
    Kiralık
  9. Benfica Yeni kulüp: Inter
    Kiralık dönüşü
  10. Inter Yeni kulüp: Benfica
    Kiralık
  11. Santos Yeni kulüp: Inter
    Transfer 29.5M €
  12. Santos U20 Yeni kulüp: Santos
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)50
Ortalama puan7,07
Son maç puanı7,23 Kas 2026
Kaçırılan maç13 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,07 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 6,7 7,1 8,5 7,3 7,1 9,0 7,3 7,4 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Campeonato Brasileiro Série A Santos 26 (23) 2.004 15 4 7,22
2026 CONMEBOL Sudamericana Santos 9 (9) 751 6 4 7,24
2026 Copa do Brasil Santos 6 (4) 340 0 – –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · forvetler arasında yüzdelik (25 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 94 xG 66 Şut 30 xA 38 Kilit pas 26 Başarılı çalım 34 Kazanılan hava topu 8 Reyting 94

5 maç · 408 dk

Gabriel Barbosa: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 1,10
94
xG / 90 dk 0,53
66
Şut / 90 dk 2,65
30
xA / 90 dk 0,05
38
Kilit pas / 90 dk 0,66
26
Başarılı çalım / 90 dk 0,44
34
Kazanılan hava topu / 90 dk 0,00
8
Reyting 7,66
94

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?