OrcaScore
11

Orta saha

Gabriel Antinoro

Takip et Karşılaştır
Maç
32
2.279 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,24
Asist
3
Ortalama reyting
6,70
Yaş22
Doğum tarihi24 Nis 2004
Boy173 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri180 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1127 / 20
Dakika1.880
Reyting6,74
Gol / Asist3 / 3
Şut (isabetli)44 (10)
Pas · isabet834 · %84
Kilit pas32
Top kapma / Pas arası22 / 20
Kazanılan ikili mücadele95 / 218
Başarılı çalım39
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 1
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,35 / 1,97
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat6
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top38
İsabetli orta8
Topla buluşma1.288
Top kaybı321
Top kaptırma31
Kazanılan hava topu5
Kazanılan yer ikilisi90
Uzaklaştırma19
Top kazanma87
Maruz kaldığı faul29
Yaptığı faul13
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)165,21
En yüksek hız (km/sa)35,44
Maç / İlk 113 / 3
Dakika264
Reyting6,63
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet93 · %78
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası9 / 2
Kazanılan ikili mücadele21 / 36
Başarılı çalım7
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,05 / 0,12
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta1
Topla buluşma149
Top kaybı43
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi21
Uzaklaştırma1
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul2
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 112 / 2
Dakika135
Reyting6,30
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet52 · %87
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 2
Kazanılan ikili mücadele3 / 13
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top3
İsabetli orta1
Topla buluşma74
Top kaybı18
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma2
Top kazanma3
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)16,19
En yüksek hız (km/sa)34,42

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik47
Taktik35
Savunma42
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 2–2 25' 6.8
25 Eki 2026 Inter Toronto – Atlético Ottawa 2–1 89' 6.7
17 Eki 2026 Atlético Ottawa – Forge FC 1–2 26' 7.0
12 Eki 2026 Pacific FC – Atlético Ottawa 0–2 45' 7.3
1 Eki 2026 Atlético Ottawa – Cavalry FC 3–2 14' 7.4
26 Eyl 2026 Halifax Wanderers FC – Atlético Ottawa 0–1 32' 6.7
20 Eyl 2026 Atlético Ottawa – FC Supra Du Quebec 0–2 76' 6.5
13 Eyl 2026 Forge FC – Atlético Ottawa 3–0 81' 6.5
5 Eyl 2026 Atlético Ottawa – Pacific FC 0–0 83' 7.1
29 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Inter Toronto 2–1 90' 7.3
22 Ağu 2026 Cavalry FC – Atlético Ottawa 3–1 60' 6.0
20 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Vancouver FC 4–0 90' 6.7
16 Ağu 2026 FC Supra Du Quebec – Atlético Ottawa 1–2 71' 6.5
12 Ağu 2026 Atlético Ottawa – FC Supra Du Quebec 3–3 90' 7.1
8 Ağu 2026 Atlético Ottawa – Halifax Wanderers FC 2–1 89' 7.0

Kariyer ve transferler

2 kulüp · 1 kayıt
  1. Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)32
Ortalama puan6,70
Son maç puanı6,81 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 6,70 Şub 2026 Ağu 2026 Kas 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 6,7 7,0 7,3 7,4 6,7 6,5 6,5 7,1 7,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Canadian Premier League Atlético Ottawa 27 (20) 1.880 3 3 6,74
2026 Canadian Championship Atlético Ottawa 3 (3) 264 0 0 6,63
2026 CONCACAF Champions Cup Atlético Ottawa 2 (2) 135 0 0 6,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Canadian Premier League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 25 Kilit pas 90 Başarılı pas 55 Pas isabeti 60 İlerletici top taşıma 99 Başarılı çalım 92 Top kapma + pas arası 23 Reyting 40

8 maç · 526 dk

Gabriel Antinoro: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,00
25
Kilit pas / 90 dk 2,40
90
Başarılı pas / 90 dk 35,2
55
Pas isabeti %86,6
60
İlerletici top taşıma / 90 dk 4,96
99
Başarılı çalım / 90 dk 2,05
92
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,54
23
Reyting 6,78
40

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?