OrcaScore
8

Orta saha

Fuka Nagano

  • Liverpool FC
  • Japan
  • 27 yaş
  • 159 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.261 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,21
Asist
3
Ortalama reyting
7,21
Yaş27
Doğum tarihi9 Mar 1999
Boy159 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 118 / 8
Dakika698
Reyting7,08
Gol / Asist0 / 2
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet507 · %88
Kilit pas14
Top kapma / Pas arası21 / 7
Kazanılan ikili mücadele42 / 71
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,13 / 1,23
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta3
Topla buluşma613
Top kaybı84
Top kaptırma7
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma6
Top kazanma51
Maruz kaldığı faul13
Yaptığı faul8
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)80,30
En yüksek hız (km/sa)35,44
Maç / İlk 113 / 2
Dakika162
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet166 · %93
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele13 / 26
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta0
Kazanılan hava topu1
Uzaklaştırma1
Top kazanma20
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika401
Reyting7,53
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet300 · %91
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele31 / 65
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%0
İsabetli uzun top6
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu8
Uzaklaştırma3
Top kazanma42
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Gol yemeden biten maç0

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)37
Ortalama puan7,02
Son maç puanı6,21 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 7,02 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 6,2

Son 10 maç

6,2 7,0 7,0 7,5 6,8 7,1 6,9 7,2 8,2 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Women's Super League Liverpool FC 8 (8) 698 0 2 7,08
2026 AFC Women's Asian Cup Japan 4 (4) 401 0 1 7,53
2026 FA Women's League Cup Liverpool FC 3 (2) 162 0 0 7,13

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Women's Super League 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (60 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 73 Kilit pas 54 Başarılı pas 88 Pas isabeti 78 İlerletici top taşıma 51 Başarılı çalım 47 Top kapma + pas arası 64 Reyting 74

5 maç · 432 dk

Fuka Nagano: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,21
73
Kilit pas / 90 dk 1,25
54
Başarılı pas / 90 dk 52,3
88
Pas isabeti %87,2
78
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,83
51
Başarılı çalım / 90 dk 0,83
47
Top kapma + pas arası / 90 dk 3,13
64
Reyting 7,18
74

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?