OrcaScore
19

Forvet

Frederic Soelle Soelle

Takip et Karşılaştır
Maç
7
368 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 1,47
Asist
3
Ortalama reyting
6,77
Yaş20
Doğum tarihi24 Ara 2005
Boy190 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri410 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 115 / 3
Dakika285
Reyting6,84
Gol / Asist1 / 2
Şut (isabetli)7 (3)
Pas · isabet60 · %72
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele19 / 33
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,96 / 0,09
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma105
Top kaybı34
Top kaptırma3
Kazanılan hava topu7
Kazanılan yer ikilisi12
Uzaklaştırma4
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul7
Yaptığı faul3
Ofsayt4
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)24,33
En yüksek hız (km/sa)31,75
Maç / İlk 11– / –
Dakika–
Reyting7,50
Gol / Asist1 / –
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart– / –
Penaltı (gol / kaçan)0 / –
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika83
Reyting6,60
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet22 · %68
Kilit pas2
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele4 / 14
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,78 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%100
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma35
Top kaybı13
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi2
Uzaklaştırma2
Top kazanma1
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)9,14
En yüksek hız (km/sa)32,57

Nitelikler

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
1 Kas 2026 Sint-Truidense VV – Oud-Heverlee Leuven 1–2 72' 7.0
25 Eki 2026 Club Brugge KV – Sint-Truidense VV 3–2 27' 6.5
22 Eki 2026 FC Midtjylland – Sint-Truidense VV 0–1 72' 6.6
18 Eki 2026 Sint-Truidense VV – Lommel SK 4–1 64' 7.5
15 Eki 2026 Sint-Truidense VV – FC Iberia 1999 2–0 11' 6.6
11 Eki 2026 KV Mechelen – Sint-Truidense VV 4–3 23' 7.5
20 Ağu 2026 Sint-Truidense VV – Omonia Nicosia 1–0 – –
14 Ağu 2026 Cercle Brugge – Sint-Truidense VV 3–3 87' 6.5
8 Ağu 2026 Sint-Truidense VV – Lommel SK 1–1 76' 6.7
18 Tem 2026 FC Luzern – Sint-Truidense VV 1–2 – –
5 Nis 2026 RFC Liège – OC Charleroi 2–1 65' 5.8
27 Şub 2026 KV Kortrijk – RFC Liège 3–1 63' 6.8
20 Şub 2026 RFC Liège – Club NXT U23 3–2 82' 7.1
14 Şub 2026 Jong KRC Genk U23 – RFC Liège 2–0 90' 6.7
6 Şub 2026 RFC Liège – Koninklijke Lierse Sportkring 2–1 89' 6.8

Kariyer ve transferler

5 kulüp · 6 kayıt · toplam bonservis 300k €
  1. Transfer Belirtilmemiş
  2. Club Liège Yeni kulüp: RWDM Brussels
    Kiralık dönüşü
  3. RWDM Brussels Yeni kulüp: Club Liège
    Kiralık
  4. Mechelen Yeni kulüp: RWDM Brussels
    Transfer 300k €
  5. KV Mechelen Yeni kulüp: Mechelen
    Transfer
  6. KV Mechelen U18 Yeni kulüp: KV Mechelen
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)19
Ortalama puan6,87
Son maç puanı7,01 Kas 2026
Kaçırılan maç41 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,87 Ara 2025 Şub 2026 Kas 2026 7,0

Son 10 maç

7,0 6,5 6,6 7,5 6,6 7,5 6,5 6,7 5,8 6,8

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Pro League Sint-Truidense VV 5 (3) 285 1 2 6,84
2026 UEFA Conference League Sint-Truidense VV 2 (1) 83 1 1 6,60
2026 Belgian Cup Sint-Truidense VV – – 1 – 7,50

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.