OrcaScore
11

Forvet

Franco Troyansky

Takip et Karşılaştır
Maç
30
1.816 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,40
Asist
1
Ortalama reyting
6,73
Yaş29
Doğum tarihi6 Mar 1997
Boy175 cm
Kilo70 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri235 B €
Sözleşme bitişi31 Ara 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1124 / 16
Dakika1.428
Reyting6,64
Gol / Asist4 / 0
Şut (isabetli)43 (16)
Pas · isabet319 · %72
Kilit pas13
Top kapma / Pas arası9 / 7
Kazanılan ikili mücadele72 / 175
Başarılı çalım15
Sarı kart / Kırmızı kart4 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,53 / 0,11
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat9
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top14
İsabetli orta0
Topla buluşma560
Top kaybı193
Top kaptırma20
Kazanılan hava topu32
Kazanılan yer ikilisi40
Uzaklaştırma10
Top kazanma39
Maruz kaldığı faul16
Yaptığı faul26
Ofsayt12
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)120,35
En yüksek hız (km/sa)33,30
Maç / İlk 113 / 3
Dakika207
Reyting6,90
Gol / Asist2 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Kafa golü0
Maç / İlk 113 / 2
Dakika181
Reyting7,30
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)11 (3)
Pas · isabet39 · %79
Kilit pas3
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele14 / 22
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist1,42 / 0,53
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat2
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%9
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta2
Topla buluşma83
Top kaybı27
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma1
Top kazanma5
Maruz kaldığı faul3
Yaptığı faul0
Ofsayt2
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)18,15
En yüksek hız (km/sa)31,92

Nitelikler

Mevki: F

çizgi: F ortalaması
Hücum61
Teknik49
Taktik51
Savunma33
Yaratıcılık43

Karakteristikler

Zayıf yönler

14

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
29 Eki 2026 Universidad Católica – Audax Italiano 1–1 25' 6.4
24 Eki 2026 Audax Italiano – Huachipato 1–1 90' 5.8
26 Eyl 2026 Colo-Colo – Audax Italiano 1–0 67' 6.6
23 Eyl 2026 Audax Italiano – Colo-Colo 0–0 18' 6.4
14 Eyl 2026 Audax Italiano – O'Higgins 1–0 89' 6.6
5 Eyl 2026 Deportes Concepción – Audax Italiano 0–1 84' 6.8
31 Ağu 2026 Colo-Colo – Audax Italiano 5–1 33' 6.5
22 Ağu 2026 Audax Italiano – Unión La Calera 0–0 81' 6.4
16 Ağu 2026 Everton de Viña del Mar – Audax Italiano 1–1 45' 6.8
11 Ağu 2026 Audax Italiano – Ñublense 2–2 74' 6.3
1 Ağu 2026 Universidad de Concepción – Audax Italiano 0–1 87' 7.1
27 Tem 2026 Audax Italiano – Universidad de Chile 1–2 90' 6.3
11 Tem 2026 Deportes Magallanes – Audax Italiano 0–1 35' –
5 Tem 2026 Deportes Santa Cruz – Audax Italiano 2–1 – –
1 Tem 2026 Audax Italiano – Palestino 3–2 18' –

Kariyer ve transferler

8 kulüp · 12 kayıt · toplam bonservis 385k €
  1. Bonservissiz
  2. Kiralık dönüşü
  3. Kiralık
  4. Lanús Yeni kulüp: Unión de Santa Fe
    Kiralık dönüşü
  5. Unión de Santa Fe Yeni kulüp: Lanús
    Kiralık
  6. Atlas Yeni kulüp: Unión de Santa Fe
    Kiralık dönüşü
  7. Unión de Santa Fe Yeni kulüp: Atlas
    Kiralık
  8. Kiralık dönüşü
  9. Kiralık
  10. Olimpo Yeni kulüp: Unión de Santa Fe
    Transfer 385k €
  11. Olimpo Yeni kulüp: Olimpo
    Transfer
  12. Olimpo U19 Yeni kulüp: Olimpo
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 29 Eki 2026
Maç (12 ay)35
Ortalama puan6,67
Son maç puanı6,429 Eki 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 6,67 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,4

Son 10 maç

6,4 5,8 6,6 6,4 6,6 6,8 6,5 6,4 6,8 6,3

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga de Primera Audax Italiano 24 (16) 1.428 4 0 6,64
2026 Copa Chile Audax Italiano 7 (3) 317 2 1 –
2026 Copa de la Liga Audax Italiano 3 (3) 207 2 0 6,90
2026 CONMEBOL Sudamericana Audax Italiano 3 (2) 181 1 1 7,30

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga de Primera 2026 · forvetler arasında yüzdelik (18 oyuncu)

Karşılaştır
50 Gol 11 xG 39 Şut 14 xA 47 Kilit pas 69 Başarılı çalım 53 Kazanılan hava topu 75 Reyting 19

4 maç · 287 dk

Franco Troyansky: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Gol / 90 dk 0,00
11
xG / 90 dk 0,00
39
Şut / 90 dk 1,57
14
xA / 90 dk 0,00
47
Kilit pas / 90 dk 1,25
69
Başarılı çalım / 90 dk 0,94
53
Kazanılan hava topu / 90 dk 2,82
75
Reyting 6,58
19

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?