OrcaScore
5

Orta saha

Franco Ibarra

Takip et Karşılaştır
Maç
38
3.305 dk
Gol
0
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
4
Ortalama reyting
7,31
Yaş25
Doğum tarihi28 Nis 2001
Boy175 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri6,4 Mn €

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Sakatlık Muscle Injury · Eksik Bitti: 18 Eki 2026
  • Sakatlık Muscle Injury · Oynamıyor 16 Eki 2026 itibarıyla · Bitti: 25 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1129 / 28
Dakika2.542
Reyting7,36
Gol / Asist0 / 4
Şut (isabetli)18 (2)
Pas · isabet1.611 · %87
Kilit pas29
Top kapma / Pas arası131 / 49
Kazanılan ikili mücadele253 / 405
Başarılı çalım17
Sarı kart / Kırmızı kart12 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,33 / 0,65
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat4
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top126
İsabetli orta7
Topla buluşma2.216
Top kaybı324
Top kaptırma32
Kazanılan hava topu30
Kazanılan yer ikilisi223
Uzaklaştırma54
Top kazanma166
Maruz kaldığı faul76
Yaptığı faul48
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı3
Gol yemeden biten maç6
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)267,30
En yüksek hız (km/sa)35,08
Maç / İlk 117 / 7
Dakika606
Reyting7,11
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet389 · %86
Kilit pas5
Top kapma / Pas arası21 / 7
Kazanılan ikili mücadele43 / 80
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,10 / 0,18
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top24
İsabetli orta1
Topla buluşma520
Top kaybı80
Top kaptırma5
Kazanılan hava topu9
Kazanılan yer ikilisi34
Uzaklaştırma8
Top kazanma46
Maruz kaldığı faul10
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)63,03
En yüksek hız (km/sa)31,87
Maç / İlk 112 / 2
Dakika157
Reyting–
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)– (–)
Pas · isabet– · –
Kilit pas–
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele–
Başarılı çalım–
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 2
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum50
Teknik50
Taktik67
Savunma72
Yaratıcılık55

Karakteristikler

Güçlü yönler

91525

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
8 Kas 2026 Rosario Central – Estudiantes de Río Cuarto – – –
25 Eki 2026 Rosario Central – Huracán 2–0 90' 7.6
11 Eki 2026 Rosario Central – Independiente Rivadavia 5–0 72' 6.5
6 Eki 2026 Banfield – Rosario Central 1–1 90' 8.0
26 Eyl 2026 Estudiantes de La Plata – Rosario Central 1–3 90' 7.6
20 Eyl 2026 Rosario Central – Argentinos Juniors 1–0 90' 6.9
13 Eyl 2026 Tigre – Rosario Central 0–1 89' 7.1
6 Eyl 2026 Rosario Central – Newell's Old Boys 1–1 90' 7.2
29 Ağu 2026 Rosario Central – Gimnasia y Esgrima 1–2 90' 7.3
25 Ağu 2026 CA Talleres – Rosario Central 2–2 79' 7.4
21 Ağu 2026 Corinthians – Rosario Central 1–0 76' 6.6
14 Ağu 2026 Rosario Central – Corinthians 0–0 90' 7.5
8 Ağu 2026 Rosario Central – Aldosivi 2–1 90' 7.5
3 Ağu 2026 River Plate – Rosario Central 0–1 90' 7.9
29 Tem 2026 Rosario Central – Racing Club 0–0 90' 7.4

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 2.7M €
  1. Atlanta Yeni kulüp: Rosario Central
    Bonservissiz
  2. Rosario Central Yeni kulüp: Atlanta
    Kiralık dönüşü
  3. Atlanta Yeni kulüp: Rosario Central
    Kiralık
  4. Toronto Yeni kulüp: Atlanta
    Kiralık dönüşü
  5. Atlanta Yeni kulüp: Toronto
    Kiralık
  6. Argentinos Jrs. Yeni kulüp: Atlanta
    Transfer 2.7M €
  7. Transfer
  8. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)38
Ortalama puan7,30
Son maç puanı7,625 Eki 2026
Kaçırılan maç1
5 6 7 8 9 7,30 Oca 2026 May 2026 Eki 2026 7,6

Son 10 maç

7,6 6,5 8,0 7,6 6,9 7,1 7,2 7,3 7,4 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Liga Profesional de Fútbol Rosario Central 29 (28) 2.542 0 4 7,36
2026 CONMEBOL Libertadores Rosario Central 7 (7) 606 0 0 7,11
2026 Copa Argentina Rosario Central 2 (2) 157 0 0 –

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Profesional de Fútbol 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (116 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 24 Kilit pas 35 Başarılı pas 93 Pas isabeti 90 İlerletici top taşıma 38 Başarılı çalım 13 Top kapma + pas arası 98 Reyting 78

5 maç · 438 dk

Franco Ibarra: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,04
24
Kilit pas / 90 dk 0,82
35
Başarılı pas / 90 dk 57,1
93
Pas isabeti %86,6
90
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,82
38
Başarılı çalım / 90 dk 0,21
13
Top kapma + pas arası / 90 dk 6,78
98
Reyting 7,18
78

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?