OrcaScore
34

Kaleci

Franco Armani

Takip et Karşılaştır
Maç
17
1.485 dk
Kurtarış
48
Yenilen gol
13
Ortalama reyting
6,93
Yaş40
Doğum tarihi16 Eki 1986
Boy189 cm
Kilo85 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri195 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Diğer coach_decision · Eksik Bitti: 23 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1115 / 15
Dakika1.350
Reyting6,93
Kurtarış / Yenilen gol43 / 11
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet450 · %75
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası3 / 0
Kazanılan ikili mücadele9 / 10
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,02
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top87
İsabetli orta0
Topla buluşma593
Top kaybı118
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma15
Top kazanma128
Maruz kaldığı faul5
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı2
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış21
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,20
Kurtarış / Yenilen gol3 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet31 · %65
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma38
Top kaybı11
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış1
Maç / İlk 111 / 1
Dakika45
Reyting6,70
Kurtarış / Yenilen gol2 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet15 · %73
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top2
İsabetli orta0
Topla buluşma21
Top kaybı4
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış1

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik53
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

2324

Milli takım

  • Argentina19 maç · 0 gol · ilk maç Haz 2018

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Atlético Bucaramanga – Atlético Nacional 1–1 90' 6.6
30 Eki 2026 Atlético Nacional – Independiente Santa Fe 2–0 90' 6.8
26 Eki 2026 Atlético Nacional – Independiente Medellín 2–1 90' 7.0
23 Eki 2026 Atlético Nacional – Deportivo Pasto 3–0 90' 6.9
17 Eki 2026 Boyacá Chicó FC – Atlético Nacional 1–4 90' 6.5
15 Eki 2026 Atlético Nacional – Independiente Medellín 3–2 90' 6.6
9 Eki 2026 Atlético Nacional – Deportes Tolima 0–0 90' 8.8
1 Eki 2026 Atlético Nacional – Junior Barranquilla 3–1 90' 6.5
25 Eyl 2026 Atlético Nacional – Millonarios 1–1 90' 6.6
17 Eyl 2026 Internacional de Bogotá – Atlético Nacional 2–3 90' 6.2
14 Eyl 2026 Atlético Nacional – Rionegro Águilas Doradas 2–0 90' 7.0
8 Eyl 2026 Atlético Nacional – Deportivo Cali 3–0 90' 7.6
30 Ağu 2026 Alianza Valledupar FC – Atlético Nacional 1–5 90' 6.7
27 Ağu 2026 Atlético Nacional – Deportivo Cali 2–1 90' 6.2
23 Ağu 2026 Fortaleza FC – Atlético Nacional 1–2 90' 6.5

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 3.2M €
  1. River Plate Yeni kulüp: Atl. Nacional
    Bonservissiz
  2. Atl. Nacional Yeni kulüp: River Plate
    Transfer 3.2M €
  3. Transfer Belirtilmemiş
  4. Kiralık dönüşü
  5. Kiralık
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 3 Kas 2026
Maç (12 ay)20
Ortalama puan6,96
Son maç puanı6,63 Kas 2026
Kaçırılan maç14 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 6,96 Şub 2026 Eyl 2026 Kas 2026 6,6

Son 10 maç

6,6 6,8 7,0 6,9 6,5 6,6 8,8 6,5 6,6 6,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera A Atlético Nacional 15 (15) 1.350 0 0 6,93
2026 CONMEBOL Sudamericana River Plate 1 (1) 90 0 0 7,20
2026 Liga Profesional de Fútbol River Plate 1 (1) 45 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera A 2026 · kaleciler arasında yüzdelik (25 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 10 Kurtarış yüzdesi 26 Önlenen gol 38 Gol yememe oranı 18 Pas isabeti 74 Başarılı uzun top 66 Reyting 38

7 maç · 630 dk

Franco Armani: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 2,00
10
Kurtarış yüzdesi %66,7
26
Önlenen gol / 90 dk -0,37
38
Gol yememe oranı %14,3
18
Pas isabeti %72,4
74
Başarılı uzun top / 90 dk 5,29
66
Reyting 6,53
38

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?