OrcaScore
13

Orta saha

Francisco Chaverra

  • Millonarios
  • Colombia
  • 26 yaş
  • 172 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sol
Sakat — red_card_suspension · Dönüş: 21 Eki 2026
Takip et Karşılaştır
Maç
37
2.796 dk
Gol
7
G+A / 90 dk: 0,35
Asist
4
Ortalama reyting
6,95
Yaş26
Doğum tarihi13 Mar 2000
Boy172 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSol
Piyasa değeri940 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sakatlık / ceza geçmişi

  • Ceza red_card_suspension · Eksik Dönüş: 21 Eki 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1132 / 31
Dakika2.509
Reyting6,94
Gol / Asist6 / 3
Şut (isabetli)74 (31)
Pas · isabet860 · %82
Kilit pas45
Top kapma / Pas arası38 / 14
Kazanılan ikili mücadele129 / 248
Başarılı çalım22
Sarı kart / Kırmızı kart8 / 2
Penaltı (gol / kaçan)1 / 0
Beklenen gol / asist5,23 / 2,76
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%8
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol1
Direkten dönen2
İsabetli uzun top49
İsabetli orta24
Topla buluşma1.391
Top kaybı366
Top kaptırma31
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi114
Uzaklaştırma16
Top kazanma84
Maruz kaldığı faul54
Yaptığı faul35
Ofsayt6
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı4
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)224,05
En yüksek hız (km/sa)35,01
Maç / İlk 115 / 4
Dakika287
Reyting7,00
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)15 (4)
Pas · isabet99 · %85
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası4 / 2
Kazanılan ikili mücadele18 / 39
Başarılı çalım5
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,64 / 0,33
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%7
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta3
Topla buluşma169
Top kaybı41
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi17
Uzaklaştırma0
Top kazanma14
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)29,96
En yüksek hız (km/sa)33,44

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum58
Teknik53
Taktik43
Savunma43
Yaratıcılık57

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
9 Eki 2026 Fortaleza FC – Millonarios 1–1 88' 6.5
4 Eki 2026 Barranquilla FC – Millonarios 6–5 31' 7.0
30 Eyl 2026 Independiente Medellín – Millonarios 2–2 87' 6.5
25 Eyl 2026 Atlético Nacional – Millonarios 1–1 90' 6.1
19 Eyl 2026 Millonarios – Boyacá Chicó FC 3–0 90' 8.3
14 Eyl 2026 Cúcuta Deportivo – Millonarios 1–2 90' 6.9
11 Eyl 2026 Millonarios – Deportivo Cali 1–1 90' 7.8
7 Eyl 2026 Deportivo Pereira – Millonarios 1–1 90' 6.6
3 Eyl 2026 Independiente Santa Fe – Millonarios 3–2 75' 5.8
31 Ağu 2026 Millonarios – Internacional de Bogotá 0–0 90' 6.6
28 Ağu 2026 Llaneros FC – Millonarios 0–2 86' 7.9
22 Ağu 2026 Rionegro Águilas Doradas – Millonarios 1–1 73' 6.6
18 Ağu 2026 Millonarios – Deportivo Cali – – –
5 Ağu 2026 Millonarios – Deportivo Pasto 2–0 83' 7.3
2 Ağu 2026 Junior Barranquilla – Millonarios 0–1 77' 6.5

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 8 kayıt · toplam bonservis 457k €
  1. Kiralık dönüşü
  2. Kiralık
  3. Transfer 457k €
  4. Santa Fe Yeni kulüp: Inter de Bogotá
    Kiralık dönüşü
  5. Inter de Bogotá Yeni kulüp: Santa Fe
    Kiralık
  6. Transfer
  7. Kiralık dönüşü
  8. Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)52
Ortalama puan6,88
Son maç puanı6,59 Eki 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 6,88 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 7,0 6,5 6,1 8,3 6,9 7,8 6,6 5,8 6,6

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Primera A Millonarios 32 (31) 2.509 6 3 6,94
2026 CONMEBOL Libertadores Independiente Medellín 5 (4) 287 1 1 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Primera A 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (109 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 45 Kilit pas 61 Başarılı pas 31 Pas isabeti 23 İlerletici top taşıma 58 Başarılı çalım 88 Top kapma + pas arası 23 Reyting 66

10 maç · 861 dk

Francisco Chaverra: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,09
45
Kilit pas / 90 dk 1,25
61
Başarılı pas / 90 dk 24,1
31
Pas isabeti %79,9
23
İlerletici top taşıma / 90 dk 1,25
58
Başarılı çalım / 90 dk 1,05
88
Top kapma + pas arası / 90 dk 1,15
23
Reyting 6,91
66

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?