OrcaScore
8

Orta saha

Foguinho

Takip et Karşılaştır
Maç
39
2.693 dk
Gol
3
G+A / 90 dk: 0,10
Asist
0
Ortalama reyting
6,69
Yaş34
Doğum tarihi15 Haz 1992
Boy180 cm
Kilo75 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri220 B €
Sözleşme bitişi30 Kas 2026

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1133 / 28
Dakika2.294
Reyting6,72
Gol / Asist3 / 0
Şut (isabetli)19 (7)
Pas · isabet968 · %87
Kilit pas12
Top kapma / Pas arası21 / 25
Kazanılan ikili mücadele61 / 159
Başarılı çalım6
Sarı kart / Kırmızı kart5 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist2,22 / 0,73
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat1
Gol dönüşüm oranı%16
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top43
İsabetli orta3
Topla buluşma1.235
Top kaybı177
Top kaptırma8
Kazanılan hava topu11
Kazanılan yer ikilisi50
Uzaklaştırma39
Top kazanma73
Maruz kaldığı faul24
Yaptığı faul32
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç5
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)193,89
En yüksek hız (km/sa)33,02
Maç / İlk 116 / 6
Dakika399
Reyting6,55
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet178 · %84
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası7 / 3
Kazanılan ikili mücadele14 / 38
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart3 / 1
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top10
İsabetli orta0
Topla buluşma228
Top kaybı37
Top kaptırma2
Kazanılan hava topu3
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma12
Top kazanma24
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul10
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum45
Teknik47
Taktik41
Savunma50
Yaratıcılık42

Karakteristikler

Zayıf yönler

18

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
2 Kas 2026 Cuiabá – São Bernardo 1–2 81' 6.5
24 Eki 2026 São Bernardo – Vila Nova FC 3–2 33' 6.9
18 Eki 2026 São Bernardo – Criciúma 0–1 73' 6.2
11 Eki 2026 Juventude – São Bernardo 2–2 11' 6.5
7 Eki 2026 Sport Recife – São Bernardo 2–1 17' 6.6
3 Eki 2026 São Bernardo – CRB 3–1 60' 6.2
26 Eyl 2026 Grêmio Novorizontino – São Bernardo 0–0 74' 6.9
19 Eyl 2026 São Bernardo – Atlético Goianiense 1–0 90' 6.9
15 Eyl 2026 América Mineiro – São Bernardo 0–2 13' 6.6
11 Eyl 2026 São Bernardo – Londrina 1–2 76' 7.7
7 Eyl 2026 Ponte Preta – São Bernardo 0–2 90' 6.6
29 Ağu 2026 Goiás – São Bernardo 2–1 66' 6.6
20 Ağu 2026 Fortaleza – São Bernardo 1–1 90' 6.9
15 Ağu 2026 São Bernardo – Botafogo-SP 0–1 79' 6.6
8 Ağu 2026 Operário-PR – São Bernardo 1–3 76' 6.5

Kariyer ve transferler

13 kulüp · 13 kayıt
  1. Chapecoense Yeni kulüp: São Bernardo
    Transfer Belirtilmemiş
  2. Sendai Yeni kulüp: Chapecoense
    Bonservissiz
  3. Avaí Yeni kulüp: Sendai
    Bonservissiz
  4. Criciúma Yeni kulüp: Avaí
    Bonservissiz
  5. Caxias Yeni kulüp: Criciúma
    Bonservissiz
  6. Cruzeiro-RS Yeni kulüp: Caxias
    Transfer Belirtilmemiş
  7. Takımsız Yeni kulüp: Cruzeiro-RS
    Transfer
  8. Chaves Yeni kulüp: Takımsız
    Transfer
  9. Aparecidense Yeni kulüp: Chaves
    Transfer Belirtilmemiş
  10. Osasco Yeni kulüp: Aparecidense
    Bonservissiz
  11. Icasa Yeni kulüp: Osasco
    Bonservissiz
  12. Ceará Yeni kulüp: Icasa
    Bonservissiz
  13. Ferroviário Yeni kulüp: Ceará
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 2 Kas 2026
Maç (12 ay)39
Ortalama puan6,69
Son maç puanı6,52 Kas 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,69 Oca 2026 Tem 2026 Kas 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,9 6,2 6,5 6,6 6,2 6,9 6,9 6,6 7,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Brasileirão Série B São Bernardo 33 (28) 2.294 3 0 6,72
2026 Paulista Série A1 São Bernardo 6 (6) 399 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Brasileirão Série B 2026 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (113 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 11 Kilit pas 6 Başarılı pas 45 Pas isabeti 67 İlerletici top taşıma 3 Başarılı çalım 8 Top kapma + pas arası 42 Reyting 39

8 maç · 559 dk

Foguinho: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
11
Kilit pas / 90 dk 0,32
6
Başarılı pas / 90 dk 29,3
45
Pas isabeti %85,8
67
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,16
3
Başarılı çalım / 90 dk 0,16
8
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,25
42
Reyting 6,80
39

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?