OrcaScore
17

Orta saha

Florin Tănase

Takip et Karşılaştır
Maç
14
730 dk
Gol
2
G+A / 90 dk: 0,25
Asist
0
Ortalama reyting
6,71
Yaş31
Doğum tarihi30 Ara 1994
Boy185 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,7 Mn €
Sözleşme bitişi31 May 2028

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 116 / 2
Dakika213
Reyting6,58
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)6 (2)
Pas · isabet66 · %76
Kilit pas4
Top kapma / Pas arası– / –
Kazanılan ikili mücadele22 / 44
Başarılı çalım3
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Gol dönüşüm oranı%17
İsabetli uzun top1
İsabetli orta1
Kazanılan hava topu2
Uzaklaştırma1
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul7
Ofsayt2
Gol yemeden biten maç0
Maç / İlk 112 / 1
Dakika106
Reyting6,65
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)1 (1)
Pas · isabet29 · %69
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası3 / 1
Kazanılan ikili mücadele6 / 12
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,06 / 0,04
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top1
İsabetli orta2
Topla buluşma42
Top kaybı9
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu1
Kazanılan yer ikilisi5
Uzaklaştırma1
Top kazanma2
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul6
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)8,39
En yüksek hız (km/sa)34,36
Maç / İlk 116 / 5
Dakika411
Reyting6,87
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)9 (3)
Pas · isabet243 · %77
Kilit pas8
Top kapma / Pas arası5 / 2
Kazanılan ikili mücadele17 / 38
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)1 / 1
Beklenen gol / asist1,83 / 0,34
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat2
Gol dönüşüm oranı%11
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top14
İsabetli orta1
Topla buluşma302
Top kaybı76
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi11
Uzaklaştırma2
Top kazanma25
Maruz kaldığı faul4
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı1
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)43,04
En yüksek hız (km/sa)35,69

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum58
Teknik56
Taktik46
Savunma44
Yaratıcılık59

Karakteristikler

Güçlü yönler

7226

Milli takım

  • Romania30 maç · 5 gol · ilk maç May 2014

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
14 Kas 2026 Romania – Poland – – –
5 Kas 2026 NEC Nijmegen – Omonia Nicosia – – –
31 Eki 2026 Omonia Nicosia – AEL Limassol 2–0 29' 6.4
26 Eki 2026 AEK Larnaca – Omonia Nicosia 2–0 11' 6.7
22 Eki 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 61' 6.5
19 Eki 2026 Omonia Nicosia – Olympiakos Nicosia 2–2 71' 6.9
15 Eki 2026 NK Celje – Omonia Nicosia 0–3 21' 6.6
9 Eki 2026 Karmiotissa Polemidion – Omonia Nicosia 0–3 8' 6.6
5 Eki 2026 Romania – Sweden 0–1 83' 6.6
2 Eki 2026 Poland – Romania 6–0 – –
28 Eyl 2026 Romania – Bosnia & Herzegovina 2–4 – –
25 Eyl 2026 Sweden – Romania 2–1 23' 6.7
20 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Enosis Neon Ypsona FC 4–1 66' 6.8
16 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Celta Vigo 1–0 1' –
12 Eyl 2026 Omonia Nicosia – Apollon Limassol 0–0 27' 6.0

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 9 kayıt · toplam bonservis 4.5M €
  1. FCSB Yeni kulüp: Omonia
    Bonservissiz
  2. Al-Okhdood Yeni kulüp: FCSB
    Bonservissiz
  3. Al-Jazira Yeni kulüp: Al-Okhdood
    Transfer Belirtilmemiş
  4. FCSB Yeni kulüp: Al-Jazira
    Transfer 3M €
  5. Farul Constanța Yeni kulüp: FCSB
    Transfer 1.5M €
  6. Kiralık dönüşü
  7. Kiralık
  8. Transfer
  9. LPS Viitor. U19 Yeni kulüp: Academia Hagi
    Bonservissiz

Son 12 ay form

Güncelleme: 30 Eki 2026
Maç (12 ay)45
Ortalama puan7,05
Son maç puanı6,726 Eki 2026
Kaçırılan maç12 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,05 Kas 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,7

Son 10 maç

6,7 6,5 6,9 6,6 6,6 6,6 6,7 6,8 6,0 6,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 SuperLiga României FCSB 6 (5) 411 1 0 6,87
2026 Cyprus League by Stoiximan Omonia Nicosia 6 (2) 213 1 0 6,58
2026 UEFA Nations League Romania 2 (1) 106 0 0 6,65
2026 UEFA Europa League Omonia Nicosia 3 (1) 83 0 0 6,55

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (235 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 42 Kilit pas 46 Başarılı pas 67 Pas isabeti 18 İlerletici top taşıma 11 Başarılı çalım 84 Top kapma + pas arası 58 Reyting 10

6 maç · 377 dk

Florin Tănase: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,08
42
Kilit pas / 90 dk 0,95
46
Başarılı pas / 90 dk 37,7
67
Pas isabeti %77,5
18
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
11
Başarılı çalım / 90 dk 1,43
84
Top kapma + pas arası / 90 dk 2,86
58
Reyting 6,55
10

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?