OrcaScore
1

Kaleci

Florian Hellstern

Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.350 dk
Kurtarış
50
Yenilen gol
24
Ortalama reyting
6,96
Yaş19
Doğum tarihi18 Eki 2007
Boy186 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri5,4 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika900
Reyting7,30
Kurtarış / Yenilen gol46 / 16
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet465 · %73
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele3 / 3
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top68
İsabetli orta0
Topla buluşma588
Top kaybı129
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma8
Top kazanma114
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış34
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,00
Kurtarış / Yenilen gol1 / 2
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet54 · %76
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top13
İsabetli orta0
Topla buluşma58
Top kaybı13
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma0
Top kazanma9
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış1
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting6,10
Kurtarış / Yenilen gol3 / 6
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet153 · %79
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele0 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top12
İsabetli orta0
Topla buluşma178
Top kaybı33
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi0
Uzaklaştırma2
Top kazanma32
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul1
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış2

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik23
Savunma0
Yaratıcılık0

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
6 Kas 2026 SG Dynamo Dresden – SpVgg Greuther Fürth – – –
1 Kas 2026 SpVgg Greuther Fürth – Holstein Kiel 1–0 90' 8.5
25 Eki 2026 VfL Osnabrück – SpVgg Greuther Fürth 3–0 90' 6.0
17 Eki 2026 SpVgg Greuther Fürth – Eintracht Braunschweig 2–0 90' 7.6
11 Eki 2026 Hertha BSC – SpVgg Greuther Fürth 2–1 90' 7.6
3 Eki 2026 England U20 – Germany U20 2–1 – –
29 Eyl 2026 Germany U20 – Italy U20 3–0 – –
25 Eyl 2026 Germany U20 – France U20 1–0 – –
18 Eyl 2026 SpVgg Greuther Fürth – 1. FC Magdeburg 1–1 90' 7.7
12 Eyl 2026 VfL Bochum 1848 – SpVgg Greuther Fürth 1–1 90' 7.3
6 Eyl 2026 SpVgg Greuther Fürth – 1. FC Heidenheim 0–1 90' 7.1
29 Ağu 2026 Energie Cottbus – SpVgg Greuther Fürth 3–4 90' 6.7
23 Ağu 2026 SpVgg Greuther Fürth – VfL Bochum 1848 1–2 90' 7.0
15 Ağu 2026 SpVgg Greuther Fürth – 1. FC Nürnberg 2–4 90' 6.7
9 Ağu 2026 FC St. Pauli – SpVgg Greuther Fürth 1–1 90' 7.8

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Fürth Yeni kulüp: Stuttgart
    Kiralık dönüşü
  2. Stuttgart Yeni kulüp: Fürth
    Kiralık
  3. Stuttgart U19 Yeni kulüp: Stuttgart
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 1 Kas 2026
Maç (12 ay)31
Ortalama puan7,03
Son maç puanı8,51 Kas 2026
Kaçırılan maç0
4 5 6 7 8 9 7,03 Ara 2025 May 2026 Kas 2026 8,5

Son 10 maç

8,5 6,0 7,6 7,6 7,7 7,3 7,1 6,7 7,0 6,7

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 2. Bundesliga SpVgg Greuther Fürth 10 (10) 900 0 0 7,30
2026 U19 European Championship Germany U19 4 (4) 360 0 0 6,10
2026 DFB Pokal SpVgg Greuther Fürth 1 (1) 90 0 0 7,00

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Youth League 2024 · kaleciler arasında yüzdelik (46 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 49 Kurtarış yüzdesi 29 Önlenen gol 50 Gol yememe oranı 38 Pas isabeti 97 Başarılı uzun top 49 Reyting 23

4 maç · 360 dk

Florian Hellstern: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 1,25
49
Kurtarış yüzdesi %50,0
29
Önlenen gol / 90 dk 0,00
50
Gol yememe oranı %25,0
38
Pas isabeti %96,8
97
Başarılı uzun top / 90 dk 1,50
49
Reyting 6,60
23

Nasıl hesaplıyoruz?