OrcaScore
5

Defans

Finley Potter

Takip et Karşılaştır
Maç
20
1.679 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,11
Asist
1
Ortalama reyting
6,95
Yaş22
Doğum tarihi14 Mar 2004
Boy182 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri235 B €
Sözleşme bitişi30 Haz 2027

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.229
Reyting6,86
Gol / Asist1 / 0
Şut (isabetli)7 (1)
Pas · isabet689 · %76
Kilit pas11
Top kapma / Pas arası22 / 18
Kazanılan ikili mücadele78 / 141
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,34 / 0,24
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%14
Kafa golü1
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top43
İsabetli orta2
Topla buluşma924
Top kaybı197
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu47
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma89
Top kazanma48
Maruz kaldığı faul11
Yaptığı faul9
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç4
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)126,09
En yüksek hız (km/sa)35,12
Maç / İlk 112 / 2
Dakika90
Reyting7,20
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet42 · %74
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası2 / 1
Kazanılan ikili mücadele7 / 9
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top4
İsabetli orta0
Topla buluşma58
Top kaybı12
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu4
Kazanılan yer ikilisi3
Uzaklaştırma7
Top kazanma7
Maruz kaldığı faul0
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Maç / İlk 114 / 4
Dakika360
Reyting7,13
Gol / Asist0 / 1
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet119 · %72
Kilit pas1
Top kapma / Pas arası2 / 3
Kazanılan ikili mücadele10 / 19
Başarılı çalım1
Sarı kart / Kırmızı kart1 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,13
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma184
Top kaybı39
Top kaptırma1
Kazanılan hava topu6
Kazanılan yer ikilisi4
Uzaklaştırma27
Top kazanma10
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul4
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç3
Ceza sahası içinden kurtarış0

Nitelikler

Mevki: D

çizgi: D ortalaması
Hücum35
Teknik41
Taktik52
Savunma68
Yaratıcılık38

Karakteristikler

Zayıf yönler

13

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
31 Eki 2026 Fleetwood Town – Bristol Rovers 3–1 90' 6.8
27 Eki 2026 Fleetwood Town – Arsenal 6–4 90' 7.4
24 Eki 2026 Exeter City – Fleetwood Town 2–1 61' 6.2
20 Eki 2026 Cheltenham Town – Fleetwood Town 4–2 88' 6.5
17 Eki 2026 Fleetwood Town – Rotherham United 2–0 90' 7.8
10 Eki 2026 Fleetwood Town – Walsall 1–1 90' 6.4
6 Eki 2026 Fleetwood Town – Barnsley 4–1 45' 7.3
3 Eki 2026 Salford City – Fleetwood Town 1–0 90' 7.2
26 Eyl 2026 Fleetwood Town – Rochdale 1–2 90' 6.9
22 Eyl 2026 Oldham Athletic – Fleetwood Town 1–0 45' 7.1
19 Eyl 2026 Barnet – Fleetwood Town 3–1 90' 6.2
16 Eyl 2026 Fleetwood Town – Sheffield United 1–0 90' 6.9
12 Eyl 2026 Newport County – Fleetwood Town 1–1 90' 7.1
5 Eyl 2026 Fleetwood Town – Shrewsbury Town 2–0 90' 7.1
1 Eyl 2026 Fleetwood Town – Oldham Athletic 1–1 90' 6.5

Kariyer ve transferler

3 kulüp · 3 kayıt
  1. Transfer Belirtilmemiş
  2. Sheffield Utd U21 Yeni kulüp: Barnet
    Kiralık
  3. Sheffield Utd U21 Yeni kulüp: Barnet
    Kiralık

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)43
Ortalama puan6,82
Son maç puanı6,831 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,82 Ara 2025 Nis 2026 Eki 2026 6,8

Son 10 maç

6,8 7,4 6,2 6,5 7,8 6,4 7,3 7,2 6,9 7,1

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 League Two Fleetwood Town 14 (14) 1.229 1 0 6,86
2026 EFL Cup Fleetwood Town 4 (4) 360 0 1 7,13
2026 Football League Trophy Fleetwood Town 2 (2) 90 0 0 7,20

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

League Two 2026 · defans oyuncuları arasında yüzdelik (101 oyuncu)

Karşılaştır
50 Top kapma 64 Pas arası 61 Uzaklaştırma 59 Kazanılan hava topu 54 İkili mücadele başarısı 17 Pas isabeti 54 İlerletici top taşıma 94 Reyting 60

8 maç · 720 dk

Finley Potter: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Top kapma / 90 dk 1,63
64
Pas arası / 90 dk 1,25
61
Uzaklaştırma / 90 dk 5,88
59
Kazanılan hava topu / 90 dk 3,13
54
İkili mücadele başarısı %51,1
17
Pas isabeti %77,5
54
İlerletici top taşıma / 90 dk 2,38
94
Reyting 6,90
60

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?