OrcaScore
1

Kaleci

Federico Ravaglia

  • Watford
  • Italy
  • 26 yaş
  • 196 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
15
1.350 dk
Kurtarış
51
Yenilen gol
23
Ortalama reyting
7,04
Yaş26
Doğum tarihi11 Kas 1999
Boy196 cm
Kilo80 kg
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri4,6 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2032

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1114 / 14
Dakika1.260
Reyting6,99
Kurtarış / Yenilen gol48 / 23
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet414 · %71
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası1 / 0
Kazanılan ikili mücadele22 / 22
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist– / 0,03
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top56
İsabetli orta0
Topla buluşma567
Top kaybı123
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu15
Kazanılan yer ikilisi7
Uzaklaştırma19
Top kazanma110
Maruz kaldığı faul6
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı1
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış29
Koşu mesafesi (km)16,57
En yüksek hız (km/sa)24,04
Maç / İlk 111 / 1
Dakika90
Reyting7,70
Kurtarış / Yenilen gol3 / 0
Şut (isabetli)0 (0)
Pas · isabet28 · %96
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası0 / 0
Kazanılan ikili mücadele1 / 1
Başarılı çalım0
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,00 / 0,00
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top5
İsabetli orta0
Topla buluşma35
Top kaybı1
Top kaptırma0
Kazanılan hava topu0
Kazanılan yer ikilisi1
Uzaklaştırma0
Top kazanma6
Maruz kaldığı faul1
Yaptığı faul0
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç1
Ceza sahası içinden kurtarış3

Nitelikler

Mevki: G

çizgi: G ortalaması
Hücum0
Teknik0
Taktik41
Savunma0
Yaratıcılık0

Karakteristikler

Güçlü yönler

22

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
3 Kas 2026 Watford – Lincoln City 1–0 90' 7.2
31 Eki 2026 Norwich City – Watford 3–2 90' 5.5
24 Eki 2026 Wolverhampton – Watford 1–0 90' 6.2
17 Eki 2026 Watford – Charlton Athletic 2–0 90' 7.7
13 Eki 2026 Cardiff City – Watford 5–1 90' 7.1
10 Eki 2026 Watford – Burnley 0–4 90' 6.4
18 Eyl 2026 Bristol City – Watford 1–0 90' 7.5
12 Eyl 2026 Watford – Stoke City 1–2 90' 6.2
8 Eyl 2026 Watford – Preston North End 2–1 90' 7.5
5 Eyl 2026 West Bromwich Albion – Watford 1–0 90' 7.2
1 Eyl 2026 Swansea City – Watford 2–0 90' 9.1
29 Ağu 2026 Watford – West Ham United 1–1 90' 6.7
22 Ağu 2026 Wrexham – Watford 1–1 90' 6.4
16 Ağu 2026 Watford – Southampton 2–1 90' 7.1
8 Ağu 2026 Watford – Crawley Town 1–0 90' 7.7

Kariyer ve transferler

7 kulüp · 10 kayıt · toplam bonservis 7M €
  1. Bologna Yeni kulüp: Watford
    Transfer 7M €
  2. Reggina Yeni kulüp: Bologna
    Kiralık dönüşü
  3. Bologna Yeni kulüp: Reggina
    Kiralık
  4. Frosinone Yeni kulüp: Bologna
    Kiralık dönüşü
  5. Bologna Yeni kulüp: Frosinone
    Kiralık
  6. Gubbio Yeni kulüp: Bologna
    Kiralık dönüşü
  7. Bologna Yeni kulüp: Gubbio
    Kiralık
  8. Südtirol Yeni kulüp: Bologna
    Kiralık dönüşü
  9. Bologna Yeni kulüp: Südtirol
    Kiralık
  10. Bologna U20 Yeni kulüp: Bologna
    Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 4 Kas 2026
Maç (12 ay)36
Ortalama puan7,01
Son maç puanı7,23 Kas 2026
Kaçırılan maç01 sakatlık kaydı
5 6 7 8 9 10 7,01 Ara 2025 Nis 2026 Kas 2026 7,2

Son 10 maç

7,2 5,5 6,2 7,7 7,1 6,4 7,5 6,2 7,5 7,2

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Championship Watford 14 (14) 1.260 0 0 6,99
2026 EFL Cup Watford 1 (1) 90 0 0 7,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

UEFA Europa League 2025 · kaleciler arasında yüzdelik (49 oyuncu)

Karşılaştır
50 Kurtarış 15 Kurtarış yüzdesi 1 Önlenen gol 21 Gol yememe oranı 10 Pas isabeti 62 Başarılı uzun top 79 Reyting 3

5 maç · 480 dk

Federico Ravaglia: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
Kurtarış / 90 dk 2,06
15
Kurtarış yüzdesi %47,8
1
Önlenen gol / 90 dk -0,26
21
Gol yememe oranı %0,0
10
Pas isabeti %72,9
62
Başarılı uzun top / 90 dk 7,13
79
Reyting 6,52
3

Benzer oyuncular

Profil benzerliği (tüm ligler, aynı mevki)

Nasıl hesaplıyoruz?