OrcaScore
50

Orta saha

Fahem Benaissa-Yahia

  • Mantova
  • France
  • 24 yaş
  • 188 cm
  • Tercih ettiği ayak: Sağ
Takip et Karşılaştır
Maç
12
1.075 dk
Gol
1
G+A / 90 dk: 0,17
Asist
1
Ortalama reyting
6,80
Yaş24
Doğum tarihi29 Nis 2002
Boy188 cm
Kilo–
Tercih ettiği ayakSağ
Piyasa değeri1,2 Mn €
Sözleşme bitişi30 Haz 2030

Sezon performansı · 2026

Maç / İlk 1110 / 10
Dakika900
Reyting6,82
Gol / Asist1 / 1
Şut (isabetli)5 (1)
Pas · isabet434 · %83
Kilit pas6
Top kapma / Pas arası19 / 12
Kazanılan ikili mücadele43 / 82
Başarılı çalım4
Sarı kart / Kırmızı kart2 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Beklenen gol / asist0,36 / 0,46
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat1
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%20
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen1
İsabetli uzun top4
İsabetli orta2
Topla buluşma634
Top kaybı121
Top kaptırma4
Kazanılan hava topu12
Kazanılan yer ikilisi31
Uzaklaştırma22
Top kazanma52
Maruz kaldığı faul8
Yaptığı faul15
Ofsayt0
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata1
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç2
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)97,86
En yüksek hız (km/sa)36,29
Maç / İlk 112 / 2
Dakika175
Reyting6,70
Gol / Asist0 / 0
Şut (isabetli)2 (1)
Pas · isabet68 · %85
Kilit pas0
Top kapma / Pas arası4 / 5
Kazanılan ikili mücadele10 / 22
Başarılı çalım2
Sarı kart / Kırmızı kart0 / 0
Penaltı (gol / kaçan)0 / 0
Ayrıntılı istatistikler
Yaratılan büyük fırsat0
Kaçırılan büyük fırsat0
Gol dönüşüm oranı%0
Kafa golü0
Ceza sahası dışından gol0
Direkten dönen0
İsabetli uzun top0
İsabetli orta0
Topla buluşma120
Top kaybı26
Top kaptırma6
Kazanılan hava topu2
Kazanılan yer ikilisi8
Uzaklaştırma7
Top kazanma11
Maruz kaldığı faul2
Yaptığı faul5
Ofsayt1
Kazandırdığı penaltı0
Gole yol açan hata0
Haftanın takımı0
Gol yemeden biten maç0
Ceza sahası içinden kurtarış0
Koşu mesafesi (km)17,62
En yüksek hız (km/sa)34,82

Nitelikler

Mevki: M

çizgi: M ortalaması
Hücum49
Teknik46
Taktik43
Savunma55
Yaratıcılık49

Karakteristikler

Güçlü yönler

25

Son maçları

TarihMaçSkorDkpuan
7 Kas 2026 Mantova – Hellas Verona – – –
31 Eki 2026 Modena – Mantova 1–1 90' 6.5
27 Eki 2026 Mantova – Cremonese 0–2 90' 6.4
24 Eki 2026 Virtus Entella – Mantova 0–1 90' 6.7
17 Eki 2026 Mantova – Palermo 0–2 90' 6.8
11 Eki 2026 Catanzaro – Mantova 1–3 90' 7.1
20 Eyl 2026 Mantova – Pisa 2–2 90' 6.6
13 Eyl 2026 Mantova – Sampdoria 2–0 90' 6.8
6 Eyl 2026 Cesena – Mantova 1–1 90' 6.8
3 Eyl 2026 Palermo – Mantova 5–2 90' 6.6
30 Ağu 2026 Mantova – Empoli 3–1 90' 7.5
22 Ağu 2026 Carrarese – Mantova 1–2 90' 7.0
16 Ağu 2026 Lazio – Mantova 0–2 85' 6.8
8 May 2026 Frosinone – Mantova 5–0 90' 6.4
1 May 2026 Mantova – Monza 3–2 90' 8.1

Kariyer ve transferler

6 kulüp · 7 kayıt · toplam bonservis 700k €
  1. Casa Pia Yeni kulüp: Mantova
    Transfer 700k €
  2. Mantova Yeni kulüp: Casa Pia
    Kiralık dönüşü
  3. Casa Pia Yeni kulüp: Mantova
    Kiralık
  4. Villefranche Yeni kulüp: Casa Pia
    Transfer Belirtilmemiş
  5. Bonservissiz
  6. Bonservissiz
  7. Transfer

Son 12 ay form

Güncelleme: 31 Eki 2026
Maç (12 ay)28
Ortalama puan6,83
Son maç puanı6,531 Eki 2026
Kaçırılan maç0
5 6 7 8 9 6,83 Kas 2025 May 2026 Eki 2026 6,5

Son 10 maç

6,5 6,4 6,7 6,8 7,1 6,6 6,8 6,8 6,6 7,5

Sezonlara göre istatistikler

Sezon Turnuva Takım Maç (ilk 11) Dakika Gol Asist Puan
2026 Serie B Mantova 10 (10) 900 1 1 6,82
2026 Coppa Italia Mantova 2 (2) 175 0 0 6,70

Kayıtlı sezon istatistikleri; oynadığı maçtan sonra ve haftalık tazelenir.

Oyuncu profili

Liga Portugal Betclic 2024 · orta saha oyuncuları arasında yüzdelik (159 oyuncu)

Karşılaştır
50 xA 2 Kilit pas 0 Başarılı pas 24 Pas isabeti 29 İlerletici top taşıma 46 Başarılı çalım 95 Top kapma + pas arası 93 Reyting 41

8 maç · 389 dk

Fahem Benaissa-Yahia: mevkidaşlarına göre yüzdelik radar
Metrik Değer Yüzdelik
xA / 90 dk 0,02
2
Kilit pas / 90 dk 0,00
0
Başarılı pas / 90 dk 21,5
24
Pas isabeti %78,2
29
İlerletici top taşıma / 90 dk 0,00
46
Başarılı çalım / 90 dk 2,08
95
Top kapma + pas arası / 90 dk 4,63
93
Reyting 6,78
41

Nasıl hesaplıyoruz?